KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Fa

Ár:   499 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2015. augusztus 31.

Kategória:   Tusfürdők

Sivatagi rózsa és szantálfa illatjegyeivel.

Ár: 400 Ft/csere is lehetséges :) , Eladó: marcsiii1100
Állapot: csak megszaglászva volt:), Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel Budapesten vagy postázás előre utalás esetén

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

nita99kasler

2018. április 22.

Kevés is elég belőle, mert nagyon jól habzik. Ezáltal valószínűleg jó sokáig elég lessz. Az illatáról viszont mindig a régi always betétek jutnak eszembe, azoknak volt hasonló illata, ráadásul baromi erős..:D Egyébként így tusfürdőben egész kellemes illat.

nita99kasler
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 22.

Zsuzsi216

2018. április 16.

Nagyon, de nagyon szuper illatú tusfürdő. Szokásos Fa minőség: kellemes, krémes állag, dús hab.
Nem szárít egyáltalán.

Zsuzsi216
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 16.

Nem szárít egyáltalán.

Denny

2018. március 4.

Ez nem is tusfürdő, ez egy flakon parfüm! De komolyan én tusfürdőnél még nem tapasztaltam ilyen intenzív illatot. Ha ezzel fürdök az egész fürdőszoba, de még a folyosó is ettől illatozik. Ráadásul a bőrömön is megmarad pár órát, ami nálam nagy szó. Egyszerűen mennyei az illata! Elég sokáig ki is tart, jól habzik,nem szárít, ráadásul akciósan 275 Ft-ért vettem, úgyhogy ajánlom mindenkinek! Én tuti újraveszem! :)

Denny
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 4.

Kingucii

2018. február 25.

Finom, elegáns illata van.
Jól habzó tusi, nem szárítja ki a bőröm. Már sokszor újravásároltam.

Kingucii
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 25.

Finom, elegáns illata van.
Jól habzó tusi, nem szárítja ki a bőröm. Már sokszor újravásároltam.

Zsókus

2018. február 16.

Eddig nem szerettem a fa tusfürdőket de ez már a második tusi amire azt mondom, hogy tetszik az illata. Tartós az illata, nem szárítja a bőröm, nem híg ezért nem kell belőle olyan sokat használnom.

Zsókus
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 16.

pannababo

2018. február 4.

Új szerelem van születőben, milyen kár, ha kivonják...ezt azért godolom, mert nagyon leértékelve vettem a DM-ben. Nem szárít, pedig nekem általában nem szabad fancy tusit használnom. Igazi élmény a fürdibürdi vele. Imádja az Uracska is . Nem tudom kritizálni....

pannababo
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 4.

Nixa

2018. január 16.

Alapba is szeretem a Fa tusfürdőket, szerintem nem sok olyan van közöttük, aminek ne lenne jó az illata/állaga. Ennek kicsit számomra olyan keleties, varázslatos téli illata van, így mindenképpen beszereztem egyet. Jól hidratál, nem szárít, sokáig érezni az illatát a bőrön, legalábbis a párom érezni szokta rajtam.

Nixa
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 16.

linkee

2017. december 26.

Kiemelném, hogy nem vagyok tusfürdő fan.Fa tusfürdőt meg talán életemben nem használtam.DE ezt a példányt véletlenül megszagoltam az üzletben és szerelem lett első szaglásra. Ez az illat!!!!! A textúrája kellemesen selymes, nem túl híg, jó érzés vele fürödni.Az illatát én még fürdés után pár órával is érzem a bőrömöm.(a természetes kozmetikumok híveinek ez nyílván negatívum...túl sok a parfüm...),de én élvezem!A fürdőszoba is illatárban úszik tőle. Az hogy nem szárít,az szerintem csak vágyálom, SLS van benne, amit az én bőröm érez is, de végtére ez a legtöbb tusfürdőben is van,így ezért nem vonok le pontot.

linkee
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 26.

xfxff349

2017. november 26.

Állagra jó, nem túl sűrű, nem is túl híg, kicsit krémes. Elsősorban a dezodor miatt vásároltam meg, mert annak imádom az illatát. De ennek sajnos nem igazán olyan az illata, nem nagyon emlékeztet rá, de ennek ellenére kellemes. Nem szárít, nem is irritál, viszont táplálni/hidratálni azért nem hidratál. Amit fájlalok, hogy a dezodorral ellentétben ennek nem elég intenzív az illata.

xfxff349
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 26.

Effi

2017. november 15.

A FA-nak nagyon jó érzéke van az illatok megalkotásához. Szinte minden tusfürdőjük illatát parfümként is hordanám. Ez mind közül a legfantasztikusabb számomra, valami elképesztően finom illat, ami egy darabig meg is marad a bőrön. Jól habzik, megfelelően tisztít, nem szárítja a bőrt egyáltalán. Imádnivaló.

Effi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 15.

Vitaminok: Niacinamide

Színezék. Barnás sárga.

Piros festékanyag.
Magyar, ill. más neve: FDC Red 40, C-Rot 60, Allula Red, E129

Eredet:
Szintetikus azoszínezék.

Funkció és jellemzők:
Piros élelmiszer-színezék. Nagyon jól oldódik vízben.