KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Fa

Ár:   499 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2015. augusztus 31.

Kategória:   Tusfürdők

Sivatagi rózsa és szantálfa illatjegyeivel.

Nixa

2018. január 16.

Alapba is szeretem a Fa tusfürdőket, szerintem nem sok olyan van közöttük, aminek ne lenne jó az illata/állaga. Ennek kicsit számomra olyan keleties, varázslatos téli illata van, így mindenképpen beszereztem egyet. Jól hidratál, nem szárít, sokáig érezni az illatát a bőrön, legalábbis a párom érezni szokta rajtam.

Nixa
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 16.

linkee

2017. december 26.

Kiemelném, hogy nem vagyok tusfürdő fan.Fa tusfürdőt meg talán életemben nem használtam.DE ezt a példányt véletlenül megszagoltam az üzletben és szerelem lett első szaglásra. Ez az illat!!!!! A textúrája kellemesen selymes, nem túl híg, jó érzés vele fürödni.Az illatát én még fürdés után pár órával is érzem a bőrömöm.(a természetes kozmetikumok híveinek ez nyílván negatívum...túl sok a parfüm...),de én élvezem!A fürdőszoba is illatárban úszik tőle. Az hogy nem szárít,az szerintem csak vágyálom, SLS van benne, amit az én bőröm érez is, de végtére ez a legtöbb tusfürdőben is van,így ezért nem vonok le pontot.

linkee
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 26.

xfxff349

2017. november 26.

Állagra jó, nem túl sűrű, nem is túl híg, kicsit krémes. Elsősorban a dezodor miatt vásároltam meg, mert annak imádom az illatát. De ennek sajnos nem igazán olyan az illata, nem nagyon emlékeztet rá, de ennek ellenére kellemes. Nem szárít, nem is irritál, viszont táplálni/hidratálni azért nem hidratál. Amit fájlalok, hogy a dezodorral ellentétben ennek nem elég intenzív az illata.

xfxff349
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 26.

Effi

2017. november 15.

A FA-nak nagyon jó érzéke van az illatok megalkotásához. Szinte minden tusfürdőjük illatát parfümként is hordanám. Ez mind közül a legfantasztikusabb számomra, valami elképesztően finom illat, ami egy darabig meg is marad a bőrön. Jól habzik, megfelelően tisztít, nem szárítja a bőrt egyáltalán. Imádnivaló.

Effi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 15.

mse02

2017. október 1.

Nagyon finom az illata, oda vagyok érte.
Teszi amit kell és nem irritál.
Újra vevős mindenképpen nálam.

mse02
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 1.

Nagyon finom az illata, oda vagyok érte.
Teszi amit kell és nem irritál.
Újra vevős mindenképpen nálam.

canimbenim

2017. július 19.

Kedvenc tusfürdő. Az illata csodás,és nem szárítja a bőröm. Fürdés után árad a fürdőszobából az illata😛 imádom

canimbenim
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 19.

Nymeria94

2017. június 26.

Tusfürdő gourmandként alapvetően az jellemző rám leginkább, hogy igyekszem mindig újabb és újabb termékeket kipróbálni és csak nagy ritkán élek az újravásárlás lehetőségével. Jelentem, ez a tusfürdő erre a sorsra fog jutni, az őszi-téli szezonra biztosan beszerzek még belőle. Az illata valami fenomenálisan finom, a sivatagi rózsa és a szantálfa elegye remek párosítás. Nagyon relaxáló élményt nyújtott számomra egy-egy áttanult nap után csak állni a zuhanyzóban, miközben körbevett ez a fantasztikus illatfelhő. Csak azt sajnáltam, hogy nem volt tartósabb a bőrömön, de tekitnve, hogy nem parfüm, ezt nem róhatom fel hibaként. Az állagával, illetve a habzásával is elégedett voltam, illetve szárító hatást sem tapasztaltam. Egyértelműen beírta magát a kedvenc tusfürdőim közé, a magam részéről csak ajánlani tudom.

Nymeria94
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 26.

Macska27

2017. június 21.

Krémes, jól habzik, nem szárítja a bőrömet, jó ár. Az illata miatt viszont nem fogom újra vásárolni.

Macska27
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 21.

zsoxcore

2017. június 7.

Nagyon kellemes illatú (sivatagi rózsa és szantálfa illatjegyeivel), tartós volt a bőrömön az illatfelhő. Számomra őszi-téli illat. Sűrűbb állagú, nem szárított, nem volt szükségem használata után testápolóra. Bevált, szerettem.

zsoxcore
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 7.

mujerconfused

2017. május 7.

Jól habzik, finom illata van, a bőrömet nem bántja - nekem ennyi elég

mujerconfused
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 7.

Jól habzik, finom illata van, a bőrömet nem bántja - nekem ennyi elég

Vitaminok: Niacinamide

Színezék. Barnás sárga.

Piros festékanyag.
Magyar, ill. más neve: FDC Red 40, C-Rot 60, Allula Red, E129

Eredet:
Szintetikus azoszínezék.

Funkció és jellemzők:
Piros élelmiszer-színezék. Nagyon jól oldódik vízben.