KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Fa

Ár:   499 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2015. augusztus 31.

Kategória:   Tusfürdők

Sivatagi rózsa és szantálfa illatjegyeivel.

canimbenim

2017. július 19.

Kedvenc tusfürdő. Az illata csodás,és nem szárítja a bőröm. Fürdés után árad a fürdőszobából az illata😛 imádom

canimbenim
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 19.

Nymeria94

2017. június 26.

Tusfürdő gourmandként alapvetően az jellemző rám leginkább, hogy igyekszem mindig újabb és újabb termékeket kipróbálni és csak nagy ritkán élek az újravásárlás lehetőségével. Jelentem, ez a tusfürdő erre a sorsra fog jutni, az őszi-téli szezonra biztosan beszerzek még belőle. Az illata valami fenomenálisan finom, a sivatagi rózsa és a szantálfa elegye remek párosítás. Nagyon relaxáló élményt nyújtott számomra egy-egy áttanult nap után csak állni a zuhanyzóban, miközben körbevett ez a fantasztikus illatfelhő. Csak azt sajnáltam, hogy nem volt tartósabb a bőrömön, de tekitnve, hogy nem parfüm, ezt nem róhatom fel hibaként. Az állagával, illetve a habzásával is elégedett voltam, illetve szárító hatást sem tapasztaltam. Egyértelműen beírta magát a kedvenc tusfürdőim közé, a magam részéről csak ajánlani tudom.

Nymeria94
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 26.

Macska27

2017. június 21.

Krémes, jól habzik, nem szárítja a bőrömet, jó ár. Az illata miatt viszont nem fogom újra vásárolni.

Macska27
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 21.

zsoxcore

2017. június 7.

Nagyon kellemes illatú (sivatagi rózsa és szantálfa illatjegyeivel), tartós volt a bőrömön az illatfelhő. Számomra őszi-téli illat. Sűrűbb állagú, nem szárított, nem volt szükségem használata után testápolóra. Bevált, szerettem.

zsoxcore
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 7.

mujerconfused

2017. május 7.

Jól habzik, finom illata van, a bőrömet nem bántja - nekem ennyi elég

mujerconfused
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 7.

Jól habzik, finom illata van, a bőrömet nem bántja - nekem ennyi elég

Vigike

2017. május 2.

Jelenleg ő van soron, a tusfürdőim hosszú sorában. Nagyon finom ennek is az illata, mint általában az összes Fa terméknek, és ez is ugyanolyan jól habzik, mint a többi. Talán ennek az illata maradt meg eddig a legtovább rajtam. Szeretem! :)

Vigike
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 2.

Alex0920

2017. január 23.

Fantasztikus illata van, a deo spray változatát is imádom, mivel nem annyira szokványos. Kellemes érzés a bőrön, hatékonyan tisztit, nem szárítja annyira a bőrömet, de ez után is muszáj testápolót használnom. Összességében meg vagyok vele elégedve, ár-érték arányban megfelelő, ezért 5 csillag.

Alex0920
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 23.

bianka093

2017. január 15.

Még akciósan vettem ősszel. Nagyon tetszett az illata, még másnap reggel is néha éreztem. Az állaga krémes, nagyon jól habzik.

bianka093
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 15.

bettina28

2016. december 17.

Nagyon finom illata van! És bőrön is viszonylag tartós, amin meg is lepődtem. Kb 2 hete fogyott el, sajnáltam is. Újravenni nem hiszem hogy fogom mert szeretek változatos lenni tusfürdő illat téren, de ha erre az illatra vágynék ismét az is lehet hogy újravenném. Nagyon tetszett.

bettina28
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 17.

cincike

2016. december 15.

Isteni illata van, nem bántja a bőrömet és nagyon sokáig érzem magamon az illatát.
Ezt nagyon eltalálták :)

cincike
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 15.

Ezt nagyon eltalálták :)

Magyar, ill. más neve: FDC Red 40, C-Rot 60, Allula Red, E129

Eredet:
Szintetikus azoszínezék.

Funkció és jellemzők:
Piros élelmiszer-színezék. Nagyon jól oldódik vízben.