KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Fa

Ár:   500 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: liljaa, Módosítva: 2012. április 6.

Kategória:   Dezodorok

24 órán át véd az izzadástól.

janush

2016. október 18.

Az illata egész jó. Tartóssaga? Edeskeves

janush
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 18.

Az illata egész jó. Tartóssaga? Edeskeves

Agiiiii

2015. november 27.

Nekem az illata nem erős, de a környezetem szerint, aki próbálta igen.
Foltot nem hagy, ez mindenképpen jó.
Ha izzadok nagyon, megmagyarázhatatlanul büdös leszek tőle. Kb. 5-6 óra a hatása a hidegebb napokon.
Azért nem egy csillag, mert bár nem próbáltam, remélem jobb, mintha nem használnék semmit.

Agiiiii
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 27.

Nekem az illata nem erős, de a környezetem szerint, aki próbálta igen.
Foltot nem hagy, ez mindenképpen jó.

salamonhenrietta

2014. július 26.

Csak azért vettem meg, hogy kicsit újítsak. Erős, trópusi illata van. Epilálás után nem ajánlom, kicsípi a hónaljat. Szerintem nem annyira tartós, mint a Nivea.

salamonhenrietta
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. július 26.

Maniac

2014. március 5.

Kaptam, de magamtól nem vettem volna meg, nincs benne semmi extra. Dezodor illata van, nincs benne semmi plusz. A hatásával teljesen elégedett vagyok viszont. Nem pontozom le, mert rosszat nem tudok rá mondani.

Maniac
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. március 5.

Laura19

2013. augusztus 7.

Semmiben sem más a Pink Passion-tól. Kellemes az illata, de a dezodoráló hatása nulla. Csak légfrissítőnek jó. Ajándékba kaptam, de magamtól nem vennék.

Laura19
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. augusztus 7.

nanosz.eleni

2013. április 17.

csíp, fáj, éget miután befújom, nem a legjobban dezodorál és eszméletlen SOK az illata.

nanosz.eleni
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 17.

Pinky

2013. április 11.

a legnagyobb kedvencem a Fa-tól. imádtam. csak sajnos felénk már nem lehet kapni.

Pinky
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 11.

bolero

2012. október 13.

Nem hatékony és büdös a bőrön. :(

bolero
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 13.

Nem hatékony és büdös a bőrön. :(

eo

2012. október 13.

Hú, azt hiszem ezt használtam egykor. Nekem nem vált be, többféle Fa deot is próbáltam, de valahogy mindig váltottam, mert nem éreztem őket elég hatékonynak. Hamar elfogyott, az illatuk finom volt, de nem segített az izzadáson, nem éreztem hatásosnak. Kár, mert amúgy szimpatikus márka és a különböző illatvariánsok is tetszenek, talán még adok egy esélyt.

eo
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 13.

t.greti

2012. augusztus 28.

auroramist! eurós boltban még van spray és golyós változata is. én is ott veszem. :)

én a golyósát szeretem nagyon, mert gyorsan beszívódik/megszárad, nem hagy foltot a ruhán, és véd egész nap az izzadtságtól. az illata meg pláne :)

t.greti
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 28.

Antioxidánsok: Triethyl Citrate, Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate