KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Fa

Ár:   400 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet feltöltötte: siss, az összetevőket feltöltötte: galagonyanya, Módosítva: 2014. május 20.

Kategória:   Tusfürdők

Kasmír és fehér rózsa.

zsoxcore

2018. április 19.

Kellemes illatú (kasmír és fehér rózsa) és állagú, szuperül habzó, kis mértékben szárító, nem allergizáló tusfürdő. Nem volt túl tartós az illata a bőrömön, de ettől függetlenül bevált.

zsoxcore
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 19.

Kingucii

2018. április 12.

Már rengetegszer újravásároltam, ugyanis a Fa tusik verhetetlenek minden szempontból: hidratál, nagyon olcsó, nem szárít, finom az illata, kiválóan tisztít,nagy habokat képez.
5*!

Kingucii
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 12.

5*!

baba_girl_16

2018. március 15.

Kellemes illatú tusfürdő, jól habzik és nem szárítja a bőrömet. Nekem az illata nem volt valami tartós, tusolás közben sem lehet nagyon intenzíven érezni.

baba_girl_16
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 15.

kismadár

2018. február 9.

Ajándékba kaptam, magamnak sosem vettem volna meg. Nincs vele semmi baj, tud mindent, amit egy tusfürdőnek tudnia kell, de ettől az illattól kivagyok.. Édes, émelyítő, jellegtelen, tömeg. Nagyon nem tetszik.

kismadár
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 9.

rk98

2018. január 6.

tusoláskor kellemesebb az illata, mint egyből az üvegéből szagolva, viszont nem valami tartós, egy órával zuhanyzás után már nem érzem magamon. tökéletes az állaga, nagyon jól habzik, nem kell belőle sok, viszont nekem még így is nagyon gyorsan fogyott (pont mint a többi fa tusfürdőm), ezért a mínusz egy pont.

rk98
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 6.

GoldAngel

2017. december 27.

Szeretem az illatát,állagát. Jó ideje használom és fogom is még.

GoldAngel
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. december 27.

Szeretem az illatát,állagát. Jó ideje használom és fogom is még.

bardo

2017. október 21.

Nagyon finom illata van, krémesen habzik. Véletlenül vettem le a polcról, de valószínű, hogy újraveszem:)

bardo
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 21.

manocska91

2017. október 21.

imádom az illatát!
eddig egyedül a Dove tusfürdőkkel tapasztaltam h tartós lenne a bőrömön, de ez is az.
Az egyik kedvenc tusfürdőm

manocska91
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 21.

imádom az illatát!
Az egyik kedvenc tusfürdőm

Kremcica

2017. október 18.

Nem vagyok rózsafan, de ez valami isteni illatú! Elképesztően jó az illata, nem szárít és amit nagyon kevés tusfürdőnél tapasztalok: tartós az illata a bőrömön. Nyáron lehet sok lenne, de most ősszel tökéletes. Új Fa kedvenc tusit avattam.

Kremcica
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 18.

blackprincesss

Korcsoport: < 18
2017. október 12.

Remek érzés a bőrön és az illata is nagyon kellemes. A boltban is negfogott az illata, hát még tusolásnál! Csak egy bajom van vele: az illata hamar elillan.

blackprincesss
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. október 12.

Hidratálók: Hydrolyzed Keratin
Vitaminok: Niacinamide