KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Fa

Ár:   400 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet feltöltötte: siss, az összetevőket feltöltötte: galagonyanya, Módosítva: 2014. május 20.

Kategória:   Tusfürdők

Kasmír és fehér rózsa.

Kremcica

2017. október 18.

Nem vagyok rózsafan, de ez valami isteni illatú! Elképesztően jó az illata, nem szárít és amit nagyon kevés tusfürdőnél tapasztalok: tartós az illata a bőrömön. Nyáron lehet sok lenne, de most ősszel tökéletes. Új Fa kedvenc tusit avattam.

Kremcica
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 18.

blackprincesss

Korcsoport: < 18
2017. október 12.

Remek érzés a bőrön és az illata is nagyon kellemes. A boltban is negfogott az illata, hát még tusolásnál! Csak egy bajom van vele: az illata hamar elillan.

blackprincesss
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. október 12.

Ancsipancsi25

2017. augusztus 4.

Már a boltban is megfogott az illata, ami a bőrön még kellemesebb lesz, órákkal a fürdés után is érezni lehet. Finom nőies, egy parfümhöz tudom hasonlítani az illatát. Emellett jól habzik, hidratál és az ára is nagyon kedvező. Ha elkalandozok más tusfürdők felé, akkor is mindig visszatérek ehhez. :)

Ancsipancsi25
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 4.

Mundow

2017. március 12.

Krémes, jól habzik, kellemes és intenzív illata van. A bőröm puha lesz tőle és zuhanyzás után kicsit még érezni is a rózsás illatot.

Mundow
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 12.

carolinett33

2017. február 26.

isteni, kifinomult illata van, friss, de krémes és édes! néha habfürdőnek is használom, úgy is szuper.

carolinett33
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 26.

Hopi

2017. január 11.

Nagyon tetszik az illata, hosszú órákon át érezni szoktam magamon. Jó ár/érték arány.

Hopi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 11.

DrunkCat

2016. november 23.

Mint általában a Fa tusfürdőknek, ennek is nagyon finom illata van. Fürdés után is még sokáig éreztem magamon és szerencsére nekem nem szárította a bőrömet :)

DrunkCat
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 23.

mysticnails

2016. október 30.

Ha lehetne 10 csillagot is adnék neki, nekem ő a TUSFÜRDŐ! nagyon sokszor visszatértem rá, de nem csak úgy hogy megvettem néha, hanem mindig van a polcon egy nagy adag belőle. Nőies, kifinomult illat, nem nagyon tudom mihez hasonlítani, nyáron én nem használom, akkor jobb szeretem a friss gyümis illatokat, de ahogy bejön a hidegebb őszi-téli idő ő a favorit tavaly óta. Száraz a bőröm, de engem inkább hidratált, mint szárított(testápolót nem használok szinte soha). A utolsó pozitívum, hogy sok tusi illatát imádom, de ő a tartósságáról is messze a legjobb az én ranglistámon.

mysticnails
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 30.

Ragdoll

2016. július 29.

Imádom az illatát, de sajnos nagyon szárít 😩

Ragdoll
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 29.

Imádom az illatát, de sajnos nagyon szárít 😩

dzsudzsi

2016. július 29.

Elég tömény illata van, inkább télies, mint frissítő. Sűrű, krémes, nem irritál, nem szárít, de nem is hidratál.

dzsudzsi
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 29.

Hidratálók: Hydrolyzed Keratin
Vitaminok: Niacinamide