KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Fa

Ár:   542 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Echan, Módosítva: 2011. augusztus 27.

Kategória:   Tusfürdők

Fedezze fel az új Fa Yoghurt Body Smoothie tudfürdőt. A krémesen lágy formulája joghurttal és friss gyümölcsillttal kényeztet. Élvezze a trópusi gyümölcs és a földicseresznye friss illatát. Bőrsemleges pH - igazoltan bőrbarát.

TimiK

2014. szeptember 25.

Finom az illata, nem szárít, jól habzik, kell még valami? :)

TimiK
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 25.

Finom az illata, nem szárít, jól habzik, kell még valami? :)

Laura19

2013. október 13.

A gránátalmás-cseresznyés tesójával együtt ezt is imádom.
Remek az illata, szuper ez a párosítás. Hosszan érzem az illatát, nem szárít.

Laura19
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. október 13.

A gránátalmás-cseresznyés tesójával együtt ezt is imádom.
Remek az illata, szuper ez a párosítás. Hosszan érzem az illatát, nem szárít.

cioccolata

2013. szeptember 21.

A bogyós gyümölcs változat van meg. Jó az illata, de nothing to write home about.

cioccolata
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 21.

Tinkaa

2013. március 2.

Imádom ! Biztosan újra fogom venni! :)

Tinkaa
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 2.

Imádom ! Biztosan újra fogom venni! :)

Wr.

2012. december 13.

Isteni illatú és állagú, de kicsit szárít, emiatt csak 4 pont.

Wr.
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 13.

Isteni illatú és állagú, de kicsit szárít, emiatt csak 4 pont.

natasha

2012. november 18.

Én a 100asban vettem 350 ft-ért. Még nem volt ilyen Fa tusfürdőm,alapjáraton szeretem a Fa tusfürdőket de ezt nem veszem meg még egyszer az tuti.
Illata elmegy, híg az állaga nagyon,kifolyik a kezem közül,és szárítja a bőröm,pedig nem szokta egy tusfürdő sem. Az összetevők sem tetszenek.

natasha
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 18.

csincsi1998

2012. szeptember 30.

nagyon jó az illata :D

csincsi1998
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 30.

nagyon jó az illata :D

Jelizz

2012. július 16.

1x volt ilyenem, de azóta se tok ilyet venni... pedig jó volt!

Jelizz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. július 16.

1x volt ilyenem, de azóta se tok ilyet venni... pedig jó volt!

cingarela

2012. február 15.

Az illata nekem is bejön, viszont annyira de annyira viszketek a fa tusfürdőktől, hogy hiába csábulok el mindig a polcokon szaglászva, ha nem tudom használni, még a párom sem, nála is viszketegséget vált ki, mivel nem egyszer rásóztam, hogy legalább a fürdőnek legyen jó illata na meg ő használja el, ha már én nem tudom:(

cingarela
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. február 15.

ljudith78

2012. január 16.

Nagyon-nagyon jó!!! Bár szinte az összes fa tusfürdőt kedvelem, de ez valami mesés, valóban olyan trópusi gyümölcskoktél illata van, ezentúl bérelt helye lesz a polcon (bár már alig férek tőlük :))

ljudith78
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. január 16.

Gyulladáscsökkentők: Passiflora Incarnata (Maypops) Fruit Extract
Hidratálók: Propylene Glycol

Joghurt. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint hajkondícionáló és bőrvédő hatású összetevő.  A Paula Begoun szerint nem készült még olyan kutatás, mely bizonyította voltna, hogy a joghurt helyileg használva hatásos lenne a bőrön, viszont a fogyasztása negatívan befolyásolhatja az atópiás dermatitiszban szenvedők bőrét.

A májusialma vagy észak-amerikai golgotavirág  a golgotavirág nemzetség egyik faja. Gyógynövény és egyben enyhe drog is.  Külsőleg égési sérülésekre, bőrgyulladás csökkentésére és a fájdalom csillapítására használják. A növény föld feletti része flavonoidot tartalmaz, ezért a nyugtató hatás. (forrás: Wikipédia)

A CosIng hivatalos besorolása szerint bőrvédő és bőrkondícionáló összetevő.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Lauryl alkoholból származó tisztítószer, felületaktív anyag és emulgeálószer.

Színezék. Barnás sárga.

Színező anyag. (Piros)