KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Fabulaszappan

Ár:   635 Ft és 1560 Ft   Kategória:   Dezodorok
Kiszerelés:   15 ml és 60 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   bioboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Eple, Módosítva: 2017. november 2.

Ár:   635 Ft és 1560 Ft
Kiszerelés:   15 ml és 60 ml
Lelőhely:   bioboltok, online
Kategória:   Dezodorok
Bőrtípus:   Normál

Bőrnyugtató és -ápoló shea vajjal, szódabikarbónával és kukoricakeményítővel készül, így a verejtékmirigyek elzárása nélkül segít a nedvesség megkötésében és a szagok semlegesítésében. A krémdezodor illatát adó tiszta, természetes levendula illóolaj segít a kellemetlen testszag kialakulásáért felelős baktériumok elleni harcban. Alumíniumsók, vegyszerek és más egészségre káros anyagok nélkül tart frissen.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Eple

2017. november 8.

Végre megtaláltam a tökéletes dezodort! Nem fogja meg a ruhákat, nagyon jó illata van, jó árban van :) Van kisebb és nagyobb kiszerelés ami utazásnál praktikus lehet. Nekem tényleg nagyon nehéz volt egy olyan dezodort találni amitől tényleg nem izzadok, sok dezodornál azt éreztem hogy jobban izzadok. Viszont ez egy 100% természetes dezodor semmi káros dolog nincs benne. Nagyon szeretem :)

Eple
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 8.

Emolliensek: Butyrospermum Parkii (Shea Butter)
Illatanyagok: Lavandula Angustifolia (Lavender) Oil, Linalool