Fabulon

Ár:   695 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: sisu69, Módosítva: 2015. január 14.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A Fabulon Tini Tonik hatásosan tisztítja és tonizálja a zsíros, pattanásos bőrt. Különleges összetételénél fogva elősegíti a tág, könnyen szennyeződő és ezért fertőződésre különösen hajlamos pórusok összehúzódását. Rendszeres használata frissíti a bőrt, regenerálja a természetes védekezésben fontos szerepet játszó savköpenyt. Fűzfakéreg tartalma gyulladáscsökkentő hatású, a benne lévő aloe vera kivonat pedig segíti a gyulladt bőr és a pattanások gyógyulását.

Bőrgyógyászatilag tesztelt, parabénmentes.

Bettina13

2016. november 5.

Napi szinten használom, ez az egyetlen olyan készítmény aminek a használata segít megakadályozni, hogy tiszta száraz és pattanás legyen az arcom. Nekem bevált, bár az összetevői nem túl szívderítőek. Az illata kicsit erős és nem kifejezetten nőies, de tetszik. Ár-érték arányban nagyon jó, sokat el fogok belőle még használni. :)

Bettina13
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 5.

Loreleyyang

2016. október 24.

Én már a második üveggel használom , de ettől függetlenül nem olyan nagy durranás , azért szeretem mert lefertőtleníti az arcomat és utána nem is érzem zsírosnak , amúgy mást nagyon nem csinál .

Loreleyyang
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 24.

Unikornisc

Korcsoport: < 18
2016. október 23.

Engem nagyon zavar a magas alkoholtaratama, egyébként egy jó termék, letisztítja az arcomat. A a minket annyira nem tudja leszedni.

Unikornisc
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2016. október 23.

Polli

2016. október 17.

Tini koromban használtam napi szinten, akkor még talán más volt a csomagolása :D Eleinte jól működött, de aztán kegyetlenül irritált...kipirosodott az orrom és az állam, majd elkezdett hámlani, így még csúnyább lett az arcom mint előtte.

Polli
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 17.

rafi

2016. október 12.

Párom használta ezt sokáig az arcára, így amikor Náluk voltam, jobb híján olykor-olykor én is rákényszerültem a használatára. Először nem szívesen tettem, látva a sok alkoholt, szalicil-savat és parfümöt és tudva, hogy milyen érzékeny a bőröm. De rá kellett jönnöm, hogy meglepően jobb, mint azt vártam. Utólag jobban megnézve vannak egyébként olyan összetevői is, amik kifejezetten jót tesznek a bőr(öm)nek. Azóta én is megvettem magamnak otthonra.
Első sorban kényszeres nyomkodás utáni fertőtlenítésre használom, de néha napján szeretem vele áttörölni az egész arcomat is. Kellemesen felfrissíti, összehúzza a pórusaimat, karban tarja a pattanásaimat is, plusz én kifejezettem szeretem az illatát is (bár picit erős). Meglepő módon az alkohol ellenére sem szárítja a bőrömet, inkább pont, hogy mintha hidratálná, ugyanakkor mattítja is.
Alapvetően tuti, hogy nem vállalnám be a minden napos használatát (főként az összetevői miatt), de alkalmi használatra, és fertőtlenítésre tökéletes, és még ár-érték arányban is megállja a helyét.

rafi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 12.

scheierdia

2016. szeptember 24.

Már másodjára vettem, nem vmi csodaszer, de nem találtam eddig jobbat. Sajnos a gyulladáscsökkentő hatását nem érzem, de azon kívül teszi a dolgát

scheierdia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. szeptember 24.

TimiRajna

2016. szeptember 23.

Kb 2 éve nagyon szerettem, sokat segített a nagyon problémás bőrömön. Mostmár ritkán van, hogy nagyon eldurvul a helyzet az arcomon, ezért nem használok nagyon pattanásos bőrre való termékeket. Egy éve használtam egy ismerősnél, eszembe jutott, hogy mennyire szerettem, így újra megvettem. Azt vettem észre, hogy pattanásos lett tőle a bőröm, bár nem voltam benne biztos, hogy ennek köszönhető, de inkább hanyagoltam. Most elhasznált a micellás vizem, és sminklemosás utolsó lépéseként szeretem vattával áttörölgetni az arcom, így megint előkerült, megint pattanások jöttek elő tőle... Nehéz így pontozni, mert régen tényleg nagyon hatásos volt.

TimiRajna
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. szeptember 23.

sdm

2016. szeptember 21.

Nekem bevált és az illata is tetszik.

sdm
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 21.

Nekem bevált és az illata is tetszik.

Noah27

2016. szeptember 19.

Tipikusan az "ez se a régi már" kategória.
Elfogyott a Clean&Clear tonikom.Hát a boltban csak ez volt -.-' ,na mondom üsse kavics,tini koromban(17éve) :D ez tök jó volt.
Ha nem sajnáltam volna,ki is öntöttem volna a francba.Se nem tisztított,se nem volt elviselhető a "szaga" és még viszketett is a bőröm.
Érdekes módom anyukámnak tök jól szuperál,csak ezért kap 2 csillagot.

Noah27
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 19.

Tipikusan az "ez se a régi már" kategória.
Érdekes módom anyukámnak tök jól szuperál,csak ezért kap 2 csillagot.

fanniki

2016. szeptember 18.

Hát ez a termék valami szörnyű. Kipirosodik a bőröm és égeti. A pattanásaimat nem tüntette el, inkább több lett. Akinek érzékeny a bőre nem ajánlom :(

fanniki
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 18.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid, Allantoin, Salix Alba (White Willow) Bark Extract, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Propylene Glycol, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Citric Acid