Fabulon

Ár:   695 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: sisu69, Módosítva: 2015. január 14.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A Fabulon Tini Tonik hatásosan tisztítja és tonizálja a zsíros, pattanásos bőrt. Különleges összetételénél fogva elősegíti a tág, könnyen szennyeződő és ezért fertőződésre különösen hajlamos pórusok összehúzódását. Rendszeres használata frissíti a bőrt, regenerálja a természetes védekezésben fontos szerepet játszó savköpenyt. Fűzfakéreg tartalma gyulladáscsökkentő hatású, a benne lévő aloe vera kivonat pedig segíti a gyulladt bőr és a pattanások gyógyulását.

Bőrgyógyászatilag tesztelt, parabénmentes.

Laura19

2013. november 4.

A mi kis történetünk úgy kezdődött, hogy (viccből és kíváncsiságból) beírtam a krémkeresőbe, hogy "tini tonik". :D
Nem tudtam, hogy létezik ilyesmi, csak jól hangzott. Megtetszett a flakonja és a másnapi vásárlásnál pont láttam is. Hát megvettem.
Örök szerelem a miénk! Bár már nem vagyok tini, évek óta ezt használom. Rendesen leszárította a pattanásim, megszerettem az illatát is.
És a legjobb benne, hogy egy hónap (reggel-este) használat után is megvan még háromnegyede.
Nagyon takarékos, és az árát is megéri.

Laura19
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. november 4.

Nagyon takarékos, és az árát is megéri.

Eduska

2013. október 31.

Ez egy nagy 0. Hónapok óta használom, de minek?

Eduska
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 31.

Ez egy nagy 0. Hónapok óta használom, de minek?

mrs.bravo

2013. október 28.

Határozottan jobb,mint a régi,gratulálok teljesen eltalálták!:)
Fb-on sokan írták,hogy nem olyan jó,mint a régi,de szerintem ez alaptalan.
Én rögtön megvettem,ahogy megláttam,nagyon megörültem neki. Hűsítő hatása van,szépen rendbe teszi a bőrt,viszonylag hamar,nem véletlen,természetes anyagokat tartalmaz:) mindig újra vevős!

mrs.bravo
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. október 28.

Határozottan jobb,mint a régi,gratulálok teljesen eltalálták!:)
Fb-on sokan írták,hogy nem olyan jó,mint a régi,de szerintem ez alaptalan.

incifinci28

2013. október 25.

örülök, hogy megújult a fabulon, így már nekem is nagyon tetszik! a tescoban vettem 600ft-ért. nagy flakon, sok lötty és frankó a bőrnek! tuti újra veszem!

incifinci28
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 25.

Szappan&Bubii

2013. október 4.

Anya a bátyámnak vette, mivel neki eléggé pattanásos a bőre. Én is kipróbáltam pár alkalommal, ugyanis nekem kissé zsíros bőröm van (na jó, annyira nagyon nem zsíros a bőröm :D), és végül is jó hogy ezt vettük meg. Mert én anyuval együtt választottam, ő egy drágább fajta és e között vacillált :)

Szappan&Bubii
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. október 4.

Lunita

2013. szeptember 30.

2013.08.27.Unokahúgom mutatta be ezt az újat, nekem inkább csak a t vonalon van fénylés,bár a nagy matt trend véleményem szerint nem egészséges a bőrre nézve. Szóval,kipróbáltam,milyen. Aztán most vettem,hogy akciós. Friss és hűsöl utána a bőr,tetszik. :)
2013.09.30. Mindennap csak a t-vonalra használtam,és bejött. Pórusokat is tisztítja,kisebb pöttyeim vannak és csak az orromon,de ez a bónusz. Szeretem a zsályás-mentolos illatát is.

Lunita
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. szeptember 30.

Lyah

2013. szeptember 30.

Mivel olthatatlan szükségét éreztem egy toniknak, és erről annyi jó vélemény született, adtam neki egy esélyt. A régit nem tudtam használni, agyon szárította a bőröm, viszont nem segített. Ez nagyon jó, tetszik az illata, az orromon mintha kevesebb-vagy kevésbé látható lenne- a mitesszer, szerintem marad az arzenál része. Nem csodaszer, de megéri az 5 csillagot, mert jobb, mint eddig akármelyik tonik.

Lyah
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. szeptember 30.

adri97323

2013. szeptember 27.

Sokkal jobb ez a változat mint a régi. Szépen gyógyítja a pattanásokat és ha rendszeresen használva van nem is nagyon jönnek ki. Használat után selymes és ragyogó lesz az arcom. A mitesszereket is ritkítja.

adri97323
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. szeptember 27.

szilvike94

2013. szeptember 15.

Én az Avonból használtam a Solution Mattító Tonikját, mivel nekem eléggé hajlamos a bőröm a zsírosodásra/fénylésre. Amikor a napokban néztem a katalógust, drágább volt, mint amennyiért akciósan szoktam venni, így mondtam magamban "Háát én ennyit nem adok érte!" Bementem a Rossmannba, megláttam ezt a Tonikot és csak 650 Ft volt. Mivel tudtam, hogy nemrég megújultak a Fabulon termékek, gondoltam megveszem, próba szerencse, majd legfeljebb Anya elhasználja. :D És láss csodát nagyon bevált! Tuti nem adom oda Anyának meg senkinek semmi pénzért! :D Nagyon szeretem, sokkal kevésbe fénylik az arcom, és kevesebb a pattanásom! :) Miután áttörlöm az arcom, elkezd bizseregni, és érzem hogy hűsít, és az illata is nagyon jó! Rettenetesen megéri az árát, biztos újra megveszem! :)

szilvike94
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 15.

Twilight

2013. augusztus 20.

Nekem bevált. Nagyon jól tisztít, frissít. Nem szárítja a bőröm, és tényleg, mintha gyulladás csökkentő hatása is lenne. Hamarabb elmúlnak a pattanásaim, csak jót tudok róla mondani, pedig nem számítottam valami nagyon jóra.

Twilight
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 20.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid, Allantoin, Salix Alba (White Willow) Bark Extract, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Propylene Glycol, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Citric Acid