Fabulon

Ár:   695 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: sisu69, Módosítva: 2015. január 14.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A Fabulon Tini Tonik hatásosan tisztítja és tonizálja a zsíros, pattanásos bőrt. Különleges összetételénél fogva elősegíti a tág, könnyen szennyeződő és ezért fertőződésre különösen hajlamos pórusok összehúzódását. Rendszeres használata frissíti a bőrt, regenerálja a természetes védekezésben fontos szerepet játszó savköpenyt. Fűzfakéreg tartalma gyulladáscsökkentő hatású, a benne lévő aloe vera kivonat pedig segíti a gyulladt bőr és a pattanások gyógyulását.

Bőrgyógyászatilag tesztelt, parabénmentes.

kristinakroes

2017. december 12.

Én ilyen összetevőket max a billentyűzet tisztítására használnék fel. Tiniként, még erre nem figyletem és ugye olcsó, meg mindenki ismeri, úgyhogy vettem egy üveggel. Az alkohol csak egy rakat haragos pattanást hozott elő, miközben papírá szárította a bőröm. Ennyi alkohol és parfünm hosszabb távon senki bőrének nem jó.

kristinakroes
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 12.

Erendis42

2017. december 8.

Pontosan annyit tud, amennyit vártam tőle. Iszonyú alkoholos, de én pont olyasmit kerestem, amit akkor használnék, amikor egy-egy nem annyira kedvelt parfümöt használnék el az alkoholtartalma miatt. Ekkor ütött szöget a fejembe, hogy biztos nem én vagyok az egyetlen, aki szereti az ilyen egyszerű és nagyszerű dolgokat.

Csak a T vonalra teszek belőle, mert nagyon szárít. Ésszel kell használni és akkor tényleg csodákat művel.

Szerintem nagyon kellemes az illata, így véletlenül sem kell magamon olyasmit szagolnom, amit pont azért nem fújtam magamra, mert nem tetszett igazán.

Várni kell egy-két percet, míg megszárad/beszívódik, a bőr ilyen...

Erendis42
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 8.

Várni kell egy-két percet, míg megszárad/beszívódik, a bőr ilyen...

252n

2017. december 6.

Nem a kedvenc tonikom, használtam már jobbat is, de mindennapos arctisztításhoz megfelel.

252n
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 6.

Zerneboch

2017. november 30.

Olcsó, de hatékony tonikot kerestem, és emellett döntöttem, ugyanis az arclemosó gélje nagyon jót tesz a bőrömnek. A tonikot nem javaslom mindennapos használatra, mert nagyon ragacsos lesz tőle az ember, viszont amikor a hormonháztartásom a piros napok közelébe ér az államon és állkapcsomon megjelenő pattanásokat leszárítja, a gyulladást csökkenti és szárít. Időnként a homlokomat is letörlöm vele, mert hajlamos a zsírosodásra. Sminklemosásra alkalmatlan, arra micellás vizet javaslok.

Zerneboch
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 30.

Laroselly

2017. november 26.

Baromi ragacsos érzést hagy, volt olyan, hogy a párnahuzat ráragadt miatta az arcomra. Kiszárította a bőrömet, aztán meg a száraz bőröm elkeszdte a “faggyút” termelni, ettől még zsírosabb lett az arcom. A pumpás változata is borzalmas, semmi természetesség nincsen semelyikben. Soha többet nem veszem újra.

Laroselly
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 26.

csikosmatyas

2017. november 1.

Érthetetlen, hogy még miért engedik forgalomba hozni!?
Nem, nem csökkenti a gyulladásokat szerintem ez generálja. Maszatréteget hagy az arcon amit alig lehet lemosni, de ez kb. mindegyik próbált fabulonra igaz.

csikosmatyas
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. november 1.

Érthetetlen, hogy még miért engedik forgalomba hozni!?

csudex

2017. szeptember 27.

Múltkor a DM-ben egy tinilány meg az anyukája előttem fizettek és egy ilyen tonikot, és valami hasonlóan hatásos "mélytisztító" arcradírt vettek feltételezem nem az anyukának. Legszívesebben odaszóltam volna nekik, hogy nem ettől fognak elmúlni a pattanások, sőt ha a "mélytisztító" radírral együtt használja még jobban rontani fog a helyzeten. Aztán sajnos belegondoltam, hogy anno én is azt gondoltam, hogy ez a legjobb tonik valaha, ezért jó pár flakonnal elhasználtam. Iszonyat, komolyan, nagyon büdös, nagyon alkoholos és nagyon retro. Max fertőtlenítésre lehetne használni, de ahhoz meg tele van felesleges anyagokkal.

csudex
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 27.

Kinga12

2017. szeptember 23.

2 nap alatt látványosan levitte a pattanásokat a homlokomról, sajnos az államnál már nem ez a helyzet az valahogyan még csúnyább lett :( de összességében nagyon jó!

Kinga12
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 23.

Beya93

2017. szeptember 11.

Semmit nem csinál. Volt amikor hébe-hóba, volt amikor mindennap használtam, de semmi. Nem lett tőle se jobb se rosszabb a bőröm. Tisztító vagy frissítő hatását se éreztem. Teljesen felesleges termék, de legalább az összetevői is csúnyák. Csak azért kap 2*-ot mert nem lett csúnyább a bőröm tőle.

Beya93
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 11.

p1th0n

2017. szeptember 9.

Jól tisztított, de sajnos jobban zsírosodott a bőröm utána és ragadós érzést hagyott maga után.

p1th0n
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. szeptember 9.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid, Allantoin, Salix Alba (White Willow) Bark Extract, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Propylene Glycol, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Citric Acid