Fabulon

Ár:   695 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: sisu69, Módosítva: 2015. január 14.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A Fabulon Tini Tonik hatásosan tisztítja és tonizálja a zsíros, pattanásos bőrt. Különleges összetételénél fogva elősegíti a tág, könnyen szennyeződő és ezért fertőződésre különösen hajlamos pórusok összehúzódását. Rendszeres használata frissíti a bőrt, regenerálja a természetes védekezésben fontos szerepet játszó savköpenyt. Fűzfakéreg tartalma gyulladáscsökkentő hatású, a benne lévő aloe vera kivonat pedig segíti a gyulladt bőr és a pattanások gyógyulását.

Bőrgyógyászatilag tesztelt, parabénmentes.

Leonie

2017. június 15.

Csoda!Én nem használom minden nap,csak ha kijön 1-2 nagyobb pattanás,de ezeket már másnapra lehúzza.Testvérem is,így használja és nagyon sokáig elég.Drágább krém se tünteti el ilyen hamar a nagyobb pattanásokat.

Leonie
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 15.

Angelika1997

2017. június 15.

Tökéletesen mattítja a bőrömet. Este arclemosás után szoktam bekenni, reggel pedig alapozás előtt. Szépen rendben tartja a bőrömet.

Angelika1997
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 15.

giraffe

2017. május 31.

Minden reggel és este használom, így nem zsírosodik a bőröm.

giraffe
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 31.

Minden reggel és este használom, így nem zsírosodik a bőröm.

Tinisminkes

2017. május 26.

Pattanasos boromre tokeletes. Segit h minnel elobb elmuljanak. Szarazabb borre nem ajanlom mert kicsit szarit.
Tipp: ha nagyon pattanasos vagy akkor fogj egy vattakorongot tegyel ra ebbol es nyomd a homlokodra es hagyd ott orakig

Tinisminkes
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 26.

Orchid

2017. május 26.

Tinikoromban gyűlöltem, mert nem csinált semmit, akkor még lapos, kék kupakos csomagolása volt. Nem is használtam nagyon sokáig tonikot, értelmetlennek tartottam, aztán újra belevágtam a dologba. Többet is kipróbáltam és meg kell mondanom, hogy ez vált be a legjobban. Nyilván sokat változtak az összetevők és a bőröm is, és szerencsére a csomagolás sem emlékeztet a régire.

Orchid
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 26.

Rami98

2017. május 23.

Kellemes az illata, frissít és tisztít, de utána gyorsan és nagy mértékben zsírosodik az egyébként is zsírosodásra hajlamos bőröm. Arcra emiatt már nem szeretem használni. A hátamon és a mellkasomon néha elszabadulnak a pattanások, ilyenkor mindig nyomtalanul helyrehozza a dolgokat egy hét alatt reggeli és esti használat mellett. A gyulladáscsökkentő hatását elismerem, mert a borotválkozás után begyulladt szőrtüszőkre is ezt szoktam használni és már egy éjszaka alatt rengeteget segít.

Rami98
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 23.

marcipan1055

2017. május 7.

Nekem nagyon szárítja a bőröm és egyáltalán nem használ :(

marcipan1055
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 7.

Nekem nagyon szárítja a bőröm és egyáltalán nem használ :(

Cat21

2017. április 30.

Régebben hasznàltam ezt a terméket , frissít , tisztít de nagyon kiszàrította a bőrömet így lemondtam róla.

Cat21
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 30.

egeresi47

2017. április 26.

Én nagyon szeretem, minden reggel használom. Nem zsírosodik tőle olyan gyorsan a bőröm :)

egeresi47
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 26.

kiazalera

2017. április 24.

2 évig ezt használtam, viszont mostanában nem igazán hatásos, lehet megszokta a bőröm, vagy változtattak az összetevőin, nem tudom.
Lehet később újra veszem, de most maradok a Garnier-nél.

kiazalera
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 24.

Lehet később újra veszem, de most maradok a Garnier-nél.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid, Allantoin, Salix Alba (White Willow) Bark Extract, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Propylene Glycol, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Citric Acid