KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Facelle

Ár:   449 Ft   Kategória:   Testápolás
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kacatka, Módosítva: 2012. március 10.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Testápolás

Avokádóval. Kellemes illatú.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Chantall

2017. január 22.

Kedvencem lett. A csomagolás nem túl praktikus, de én áttöltöttem egy pumpás flakonba. Illata is tök jó, gél állagú. A drágább társai sem tudnak többet.

Chantall
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 22.

dori96

2016. január 27.

a csomagolásért nem rajongok.
de maga a termék teszi a dolgát,:) próbáltam már drágábbakat is, márkásabbakat is,de őszintén szólva semmi különbséget nem éreztem.. na jó, de, azt ,hogy ez sokáig elég és olcsó , azok meg hamar elfogytak és drágák is voltak:D úgyhogy számomra csodaszer. bár eddig csak 1 flakonnal használtam el, állandó lakója lesz a fürdőszobának.

dori96
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. január 27.

a csomagolásért nem rajongok.

Nikike05

2016. január 23.

Meglepöen jó és kellemes illat :)

Nikike05
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 23.

Meglepöen jó és kellemes illat :)

pnerita

2015. november 4.

Sokáig nem használtam intim lemosót, ez volt az első, amit megvettem. Jónak tűnt, de úgy szárított, hogy az első hét után még az alsóneműm is kidörzsölt. :-( A rózsaszín sensitive változat viszont bevált, valami nüansznyi eltérés az összetételben elég volt, hogy ne irritáljon.

pnerita
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 4.

WorkingClassGirl

2015. augusztus 7.

Pár hete vettem, de már most nélkülözhetetlennek tartom. A helyzet az, hogy szégyentelenül multifunkcionálisan használom, hogy tusfürdőként is az egy dolog, de én az arcom is gyakran mosom vele. Mindenhogy tetszik, nem irritál, jól tisztít, amennyire meg tudom ítélni egész jó kis összetevői vannak. Mondjuk arcra nem folyamatosan használom, mert jobban hámlaszt, mint kinéztem volna belőle (elég elöl van az a tejsav),de a sminket is leszedi. Lemosni néha kicsit tényleg nehéz, nem kell belőle sok, de a csomagolás meg szokta nehezíteni az adagolást, majd áttöltöm szerintem pumpálós flakonba. Baromi olcsó, nagy kiszerelés, hacsak nem üti fel a fejét valami váratlan negatívum, állandó lakója lesz a fürdőszobapolcomnak.

WorkingClassGirl
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 7.

Tunderviragos

2015. július 11.

Ö az egyik kedvenc intimmosakodóm, mindig öt veszem, többet is egyszerre, mert jók az összetevöi, évek óta bevált. Ritkàn, ha nincs idöm rossmannba venni akkor veszek dm-s terméket, de ö a kedvencem, árban, sokáig elég, néha tusfürdönek is szoktam használni, illata miatt.

Tunderviragos
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 11.

Kiszke

2015. március 26.

Nagyon tetszik az illata. Géles állaga van, keveset kell használni, mivel nehéz lemosni. Nem irritál, nekem bevált.

Kiszke
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 26.

Ladybug90

2013. december 12.

Nekem majdnem 1 évig kitartott egy flakon,tehát gazdaságos... olcsó és teszi a dolgát :)

Ladybug90
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 12.

amyesther

2013. augusztus 9.

Avonos lemosót cseréltem erre, mert többet adnak ugyanazért az árért és a Rossmann-kupont is lehet rá érvényesíteni. Átlátszó és fincsi avokádó illata van, közepesen habzik, nem irritál, jól tisztít. Sokáig elég lesz szerintem a flakon. A másikat is ki fogom próbálni!!

amyesther
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. augusztus 9.

angyalka22

2013. július 31.

A Nivea intim lemosó helyett kerestem valami olcsóbb megoldást, így esett a választásom erre. Nem nyerte el a tetszésemet... az okokat nem tudom megfogalmazni, de a Niveától sokkal "tisztábbnak" éreztem magam. Pár használat után vissza is tértem arra. Egyedül az ára miatt szavazok meg neki két pontot.

angyalka22
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 31.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Persea Gratissima (Avocado) Fruit Extract, Bisabolol
Hidratálók: Lactic Acid, Glycerin, Sorbitol, Urea, Propylene Glycol, Sodium Lactate, Butylene Glycol, Persea Gratissima (Avocado) Fruit Extract, Ethoxydiglycol
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Sorbitol h 1 1

Az aminosavak csoportjába tartozik, vízmegkötőként használatos. Lásd glycine.

Az avokádó termésének kivonata. A CosIng szerint emollient, hidratáló, bőrkondícionáló, bőrkisimító hatású összetevő.

Patent blau V vagy acid blue 3 néven is ismert sötét kék színű por.