KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Facelle

Ár:   299 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Kiszerelés:   20 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: ursuska, Módosítva: 2017. január 20.

Kiszerelés:   20 db
Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Nőgyógyászatilag tesztelt. A 4,0-tól 5,0-ig terjedő pH-érték optimális az intim területhez, így különösen alkalmas az intim terület napi tisztítására és ápolására. A kendő anyaga 100%-ban biológiailag lebomló. Természetes allantoinnal, természetes kamilla kivonattal, tejsavval. Optimális útközben.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Csibe11

2018. június 4.

Olcsó, jó az illata, praktikus, azt tudja / nyújtja amit kell. Mindig van a táskámban.

Csibe11
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 4.

zana525

2018. május 16.

Nagyon jó, hogy nem irritál, de mégis jó illata van, olcsó és frissítő. Én joy-napokon vettem meg 1+1 akciósan.

zana525
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 16.

LunaLMayer

2018. április 6.

Nagyon szeretem. Jó illatú, nem szárad ki. Szerintem az egyik legjobb nedves kendő amit valaha használtam és mindemellett még nagyon jó áron is adják. Ajánlom nagyon.

LunaLMayer
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. április 6.

petrusspajti

2018. február 18.

Nagyon jó illatú, teszi a dolgát, szeretem!

petrusspajti
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 18.

Nagyon jó illatú, teszi a dolgát, szeretem!

zdoreebaba

2018. február 18.

Egy rakattal elhasználtam már belőle. Nálam utazáskor, itthon és bárhol, bármikor ő a legjobb. 10%-os kuponnal pedig mintha ajándék lenne. Az utazós kis csomagolást is szoktam használni. Kézfertőtlenítésre is bevált. Menstruáció ideje alatt pedig nagyon jó. Kellemes illata van, elnyomja a nehéz napok szagait. Minden egyes Rossmann vásárlásnál dobok egyet a bevásárlótáskámba, mert ő örök termék! Pihen puha kis kendőket tartalmaz tökéletesen átitatva. Olyan puha és ápolt lesz tőle a bőr.

zdoreebaba

wildrose

2018. február 3.

Diszkrét illatú, jó méretű kendők, elég nedvesek, jó minőségűek, nem irritálnak, mégsem lett kedvenc.

wildrose
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. február 3.

Tamara95

2018. január 30.

Nem irritál, ár-érték arányban a legjobb!

Tamara95
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. január 30.

Nem irritál, ár-érték arányban a legjobb!

timity

2018. január 22.

Végre egy igazi NEDVES törlőkendő :) Szerencsére ez tényleg használható, mert rendesen át van itatva és egészen szépek az összetevői. Nem nyúlik, nem lyukad ki, kellemes, nem tolakodó az illata, üdítően frissít. Eddig ez a legjobb nem csak intim törlőkendő, hanem nedves törlőkendő is.. :) Az ára szuper, a kiszerelés is(20 db), mert kevésbé szárad ki, mint a nagy 100-as kiszerelésűek.. Ha a lezárója ragacsához ér a törlőkendő egy idő után nem tapad, erre kell csak figyelni. Egyébként szuper! A legjobb!

timity
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 22.

hopiheD

2018. január 9.

Nagy kiszerelés van itthon, kicsi állandóan a táskámban. Teszi a dolgát, és ilyen áron nagyon megéri.

hopiheD
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 9.

tátombák

2018. január 1.

Eleinte nehézséget okozott kivenni a kendőt, mert a zacsihoz képest meglepően nagyok. Rendesen át van itatva, jó nedves és vastag. Az illata külön jó. Akciósan vettem féláron, de annyira megkedveltem, hogy a teljes árát sem fogom sajnálni érte a jövőben.

tátombák
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 1.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Bisabolol
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Butylene Glycol, Glucose, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid, Citric Acid

Cukor (sima répacukor). A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló hatása van.