KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Facelle

Ár:   299 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Kiszerelés:   20 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: ursuska, Módosítva: 2017. január 20.

Kiszerelés:   20 db
Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Nőgyógyászatilag tesztelt. A 4,0-tól 5,0-ig terjedő pH-érték optimális az intim területhez, így különösen alkalmas az intim terület napi tisztítására és ápolására. A kendő anyaga 100%-ban biológiailag lebomló. Természetes allantoinnal, természetes kamilla kivonattal, tejsavval. Optimális útközben.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

bubilany

2017. szeptember 11.

Nekem is a mini kiszerelés van meg és nagyon praktikus, a legkisebb táskában is elfér. Nagyon szeretem és sokadszorra veszem újra.

bubilany
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 11.

dizabella01

2017. szeptember 7.

A mini kiszerelés van meg, nagyon cuki, aranyos, táskabarát.
A kendők nedvesek, vastagok. Nem irritál vagy csíp, ami egy plusz pont. Viszont a sok folyadék miatt kicsit nehézkesen ragad rá a teteje... De elég szépek az összetevők, ezért megérdemli az 5 csillagot.

Sajnos le kell vonjak egy csillagot, hiszen a 3ik zsepi kiszedése óta nem csukódik vissza a teteje...

dizabella01
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 7.

A mini kiszerelés van meg, nagyon cuki, aranyos, táskabarát.

Aerodon

2017. szeptember 7.

Nagyon praktikus termék, a nagy csomagból itthon mindig van, a kicsi táskabarát verziót is szeretem. Nagyon olcsó, jól használható, és egyáltalán nem irritál. próbáltan drágábbat valami akcióban, de ennél többre nincs szükség, szerintem nagyon jó ez is. Plusz mert jó nedvesek a kendők nem szárad ki aminek külön örülök, mert ettől tartottam. Ha pedig épp kupon is van rá mindig feltöltöm a készletet :)

Aerodon

hzs

2017. augusztus 9.

Nincs összehasonlítási alapom más intim törlőkendőkkel, de szerintem nagyon klassz kis termék. Pár hete használom és még mindig nedvesek a benne lévő kendők, még mindig nagyon jól zárható, az illata is kellemes és az ára is jó (300 ft). A nyári melegre vettem, hogy napközben tudjam tisztítani magam alul is, ugyanis 40 fokban ott is megizzad az ember és kiderült, hogy az izzadság ki is tudja csípni az intim területeket, ami elég kellemetlen.
Ha elhasználtam, azért kipróbálok mást is a kíváncsiság kedvéért, de legalább egy terméket tudok, ami biztosan jó.

hzs
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 9.

Kodi

2017. augusztus 2.

Nagyon hasznos holmi. Nem irritál, hatékonyan végzi a dolgát. Kínomban vettem egy ilyet, a nőgyógyászomhoz menet, a legolcsóbbat kerestem, de teljesen jó. Kisebb, még táskabarátabb méretben is van, az 15 darabos és utazóméretű dolgok polcán kell keresni. Ettől drágább, vagy jobb tényleg nem kell.

Kodi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 2.

Bettike92

2017. július 31.

egy kuponnak köszönhetően megtaláltam a számomra legjobb nedves törlőkendőt :) magamtól nem szoktam felfedezéseket tenni a drogériákban, boltokban, inkább csak olyan termékeket veszek, amiről már tudom, hogy jó. más rossmannos törlőkendőket is használtam már (kuponok által), de azok borzalmasok voltak. ennek adtam az utolsó esélyt, mert nem találtam meg magamnak a megfelelő, és lám, ez tökéletes :) rendesen át van itatva minden lapocska, az utolsó is, kellemes az illata, nem bánt. a mini kiszerelést vettem meg először, és nagyon örültem, hogy létezik a nagy méret is, így otthon is tudok tartani és a táskámban is :)

Bettike92
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 31.

Makk Zsuzsó

2017. június 8.

Táskába dobós, utazáshoz, munkahelyre tökéletes. Nem irritál, végzi a dolgát. Kuponnal, vagy anélkül is elég olcsó, mondhatni filléres cucc.

Makk Zsuzsó
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 8.

PinkPrincess

2017. június 7.

Olcsóbb alternatívaként próbáltam ki. Habár először nem jött be, mostmár kifejezetten tetszik, hogy jó nedvesek a kendők. Tudja ugyanazt mint a drágábbik, nem irritál, tényleg fincsi illata van. :)

PinkPrincess
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 7.

zsofia93

2017. május 13.

Mindig van nálam ilyen törlőkendő, nagyon praktikus, tényleg jól zár a csomagolása, engem nem zavar, hogy kicsit jobban át van itatva, az illata is nagyon jó :)

zsofia93
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. május 13.

eperturmix

2017. május 11.

Táskámban tartom,praktikus,jó az ára.Finom az illata,elég masszív kendők,emiatt egy picit keményebb anyagú,nem mint egy baba popsitörlő,és eléggé át is van itatva(szinte már sok),a mérete megfelelő.Funkcióját tökéletesen ellátja,irritációt nem okozott.

eperturmix
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 11.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Bisabolol
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Butylene Glycol, Glucose, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid, Citric Acid

Cukor (sima répacukor). A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló hatása van.