KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Facelle

Ár:   299 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Kiszerelés:   20 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: ursuska, Módosítva: 2017. január 20.

Kiszerelés:   20 db
Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Nőgyógyászatilag tesztelt. A 4,0-tól 5,0-ig terjedő pH-érték optimális az intim területhez, így különösen alkalmas az intim terület napi tisztítására és ápolására. A kendő anyaga 100%-ban biológiailag lebomló. Természetes allantoinnal, természetes kamilla kivonattal, tejsavval. Optimális útközben.

postareb

2017. december 5.

Utazáshoz vásároltam akciósan, féláron. Nagyon megérte! Egyszerűen teszi a dolgát, a kiszerelése miatt a táskában is könnyen elfér és persze frisseséget biztosít. Biztosan újra fogom vásárolni.

postareb
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 5.

tonic

2017. december 5.

Abszolút jó, az összetevők is, a csomagolás meg tündéri! Bár amúgy is vonzódom a kis vasmacskákhoz,pontosabban mindenhez ami tengeri,meg ami a vitorlázást juttatja az eszembe :)

tonic
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. december 5.

Caesarine

2017. december 4.

Nagyszerű termék, rendszeresen újra vásárolom. Nem irritál, használat után frissítő érzést nyújt.

Caesarine
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 4.

Kremcica

2017. november 8.

Szuper termék! Bár illatos és az ilyen termékeknél jobb szeretem ha illatmentesek, de ez nem irritál sőt finom illata van. Ár/értékben is nagyon jó, kár drágábbat venni. Teszi a dolgát.

Kremcica
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 8.

Makk Zsuzsó

2017. október 30.

Táskába dobós, utazáshoz, munkahelyre tökéletes. Nem irritál, végzi a dolgát. Kuponnal, vagy anélkül is elég olcsó, mondhatni filléres cucc.

Makk Zsuzsó
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 30.

bubilany

2017. szeptember 11.

Nekem is a mini kiszerelés van meg és nagyon praktikus, a legkisebb táskában is elfér. Nagyon szeretem és sokadszorra veszem újra.

bubilany
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 11.

dizabella01

2017. szeptember 7.

A mini kiszerelés van meg, nagyon cuki, aranyos, táskabarát.
A kendők nedvesek, vastagok. Nem irritál vagy csíp, ami egy plusz pont. Viszont a sok folyadék miatt kicsit nehézkesen ragad rá a teteje... De elég szépek az összetevők, ezért megérdemli az 5 csillagot.

Sajnos le kell vonjak egy csillagot, hiszen a 3ik zsepi kiszedése óta nem csukódik vissza a teteje...

dizabella01
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 7.

A mini kiszerelés van meg, nagyon cuki, aranyos, táskabarát.

Aerodon

2017. szeptember 7.

Nagyon praktikus termék, a nagy csomagból itthon mindig van, a kicsi táskabarát verziót is szeretem. Nagyon olcsó, jól használható, és egyáltalán nem irritál. próbáltan drágábbat valami akcióban, de ennél többre nincs szükség, szerintem nagyon jó ez is. Plusz mert jó nedvesek a kendők nem szárad ki aminek külön örülök, mert ettől tartottam. Ha pedig épp kupon is van rá mindig feltöltöm a készletet :)

Aerodon

hzs

2017. augusztus 9.

Nincs összehasonlítási alapom más intim törlőkendőkkel, de szerintem nagyon klassz kis termék. Pár hete használom és még mindig nedvesek a benne lévő kendők, még mindig nagyon jól zárható, az illata is kellemes és az ára is jó (300 ft). A nyári melegre vettem, hogy napközben tudjam tisztítani magam alul is, ugyanis 40 fokban ott is megizzad az ember és kiderült, hogy az izzadság ki is tudja csípni az intim területeket, ami elég kellemetlen.
Ha elhasználtam, azért kipróbálok mást is a kíváncsiság kedvéért, de legalább egy terméket tudok, ami biztosan jó.

hzs
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 9.

Kodi

2017. augusztus 2.

Nagyon hasznos holmi. Nem irritál, hatékonyan végzi a dolgát. Kínomban vettem egy ilyet, a nőgyógyászomhoz menet, a legolcsóbbat kerestem, de teljesen jó. Kisebb, még táskabarátabb méretben is van, az 15 darabos és utazóméretű dolgok polcán kell keresni. Ettől drágább, vagy jobb tényleg nem kell.

Kodi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 2.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Bisabolol
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Butylene Glycol, Glucose, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid, Citric Acid

Cukor (sima répacukor). A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló hatása van.