KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Faith In Nature

Ár:   1800 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   BioHair hajvágószalonok, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Szepsegtrend.hu-n 1940-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: britta, Módosítva: 2011. augusztus 9.

Lelőhely:   BioHair hajvágószalonok, online
Kategória:   Fürdőtermékek
Vedd meg online: Szepsegtrend.hu, 1940

Kiszerelés: 400 ml

Ár: 1940, Eladó: Szepsegtrend.hu
Fizetés: készpénz, utánvétel, Szállítás:személyes átvétel, futár

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

eperjeske

Korcsoport: >54
2017. január 12.

A flakonja már nem ilyen, mint a képen, és az összetevőkben is van változás. Ezért az új változatnak nyitok új helyet, és ott írom le a véleményemet.

eperjeske
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. január 12.

Krémhilda

2015. november 5.

Nagyon szeretjük ezt a tusfürdőt,a családomat is beleértve.Szerintem kevésbé szárítja a bőrt a legtöbb hasonló termékhez képest,és az illata is ermészetes,így mindkét nem használhatja.Külön bónusz,hogy nincs benne Sodium Lauryl Sulfate,ami egy potenciális irritáns.Nem keverendő össze a Sodium Laureth Sulfate-tal,ami hasonló EWG besorolású,mint az ebben a tusfürdőben is található Ammonium Laureth Sulfate,én személy szerint ezért nem szeretem az SLS rövidítést.

Krémhilda
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. november 5.

appdina

2013. január 27.

Az illata nekem tetszett, viszont borzasztóan szárította a bőrömet. A sok hab is teljesen fölösleges. Kézmosónak használtam el végül.

appdina
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. január 27.

Sparklepony

2012. május 22.

Nem szárítja a bőröm, ami elég nagy dolog és az illata is finom. Nekem nem tűnt fel, hogy fura lenne az állaga, és eléggé habzik, ahhoz, hogy kényelmes legyen használni. A nyuszis logóért meg plusz pirospont :)

Sparklepony
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 22.

tisztakriszta

2012. február 26.

Nekem a FIN samponok, balzsamok nagyon beváltak. Mikor legutóbb vettem egyszerre kettőt, ajándékba kaptam ezt a tusfürdőt. Nagy lelkesen kipróbáltam aznap este, de az illata annyira erős volt, hogy nem tudtunk tőle elaludni, a párom megkért, mossam le magamról... azóta felmosáshoz használom kiadós szellőztetés mellett. Lehet csak a mi orrunk érzékenyebb... Amúgy úgy látom ebben is van káros habképző anyag: az Ammonium Laueth Sulfate.

tisztakriszta
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 26.

mstindigo

2012. január 7.

Szerintem is nagyon szuper, ez az egyik kedven tusfürdőm tőlük. Nagyon jó az illata, és nem szárítja ki a bőröm, és megnyugtat, hogy ebbe sincs SLS.

mstindigo
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 7.

flyingbride

2011. október 6.

Először fura volt, hogy nagyon folyékony az állaga, de most már megszoktam, és nagyon szeretem, az illata pedig igazán isteni!

flyingbride
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. október 6.

Emolliensek: Lavandula Hybrida (Lavandin) Oil
Emulgeálószerek: Cocamidopropyl Betaine, Polysorbate 20
Tisztítószerek: Ammonium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Polysorbate 20
Illatanyagok: Cananga Odorata (Ylang Ylang) Oil, Pogostemon Cablin (Patchouli) Oil, Linalool, Benzyl Benzoate, Benzyl Salicylate, Farnesol

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.