KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Faith In Nature

Ár:   1240 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   BioHair hajvágószalonok, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Szepsegtrend.hu-n 1240 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: ancsibancsi, Módosítva: 2012. április 30.

Lelőhely:   BioHair hajvágószalonok, online
Kategória:   Samponok
Vedd meg online: Szepsegtrend.hu, 1240 Ft

Regeneráló hatásának köszönhetően élettel telivé varázsolja a hajat és a fejbőrt. Hidratálja a száraz és töredezett hajvégeket, így puhábbá és kezelhetőbbé válnak rakoncátlan fürtjei. Feléleszti a hajtüszőket és közömbösíti a szabadgyököket. A bio Gránátalma és bio Roobios kivonatok antioxidáns hatásának köszönhetően haja élettel telivé és egészségessé válik.

Ár: 1240 Ft, Eladó: Szepsegtrend.hu
Fizetés: készpénz, utánvétel, Szállítás:személyes átvétel, futár
felicitas

2017. január 11.

Először azt hittem ez a sampon jó. Azt akartam hinni, mert a balzsamja frenetikus. Rugalmas, puha, kezelhető haj, élettel teli fejbőr? Az alig vállig érő hajamat nem tudtam kifésülni, kötelező utána a balzsam. Ami miatt végül egy teli flakon elajándékoztam, az az, hogy a fejbőrömet olyan szinten kiszárította, mintha korpás lennék. Sokadik helyen alcohol denat. megtette a hatását.

felicitas
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 11.

szilvia.bano

2016. február 16.

Én ezt a sampont és a balzsamját használom évek óta, és a vékony szálú, göndör hajamon tökéletesen működik. Mivel híg, folyékony állaga van, nem kell hígítani (nem szeretek a samponokkal pepecselni, szeretem egyszerűen használni), nem nehezíti el a hajam, tiszta és selymes hajmosás után. Mivel göndör hajam van, nekem a gubancolódás nem merült fel, mint probléma. Egyébként bioboltokban lehet kapni, és változó az ára, kb. 1200-1500 Ft között mozog. Egyébként több sampont próbáltam a faith-től és a többi is jó volt, nem volt nagy különbség, azért ezt használom, mert ez megfelel a hajtípusomnak, és az illata is jobb (bár ez mellékes szempont, mivel sampon és balzsam után úgyis használok még egyéb hajápolókat, és hajformázókat, és azoknak biztosítják a jó illatot).

szilvia.bano
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 16.

Kyklops

2015. április 6.

Nekem összességében nem annyira jött be ez a sampon. Azt tudja, amit egy samponnak minimálisan tudnia kell: tisztítja a hajat és a fejbőrt, és kárt nem tesz benne. Viszont nem is használ. Nekem száraz hajam van, se nem hidratálta, sem nem szárította, szóval nem mondom, hogy pénzkidobás lett volna, de nem is fogom újra venni. Ami nekem nem tetszik benne, hogy nem habzik fel rendesen, nem jó a haj tapintása mosás közben, és az illata is hamar elszáll. A rossz tapintás viszont balzsamozás+hajvégápolás után elmúlik, szóval nem vészes. A gyenge illat meg gondolom annak tudható be, hogy nincs benne parfüm, és semmilyen más mesterséges illatosító. Összességében számomra közepes.

Kyklops
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 6.

ritariot

2014. szeptember 27.

Első FIN samponom, azt hiszem nem is az utolsó. Ahhoz képest hogy natúr, elég jól habzik. Az illata finom, csak nekem sajnos semmi nem marad meg a hajamban. Egyelőre nem a saját balzsamjával használom hanem a szokásos Alterrával, a hajam valamivel szebb mint amikor a samponból is Alterrát használtam, tovább bírja mosás nélkül. Mikor leöblítem akkor olyan furcsa, kemény a hajam, de mivel úgyis balzsamozok ezért nem vonok le pontot.
Update: már a flakon alján járok és eleinte nagyon tetszett, de úgy gondolom, nem jobb mégsem a drogériák natúr márkáinál és azért azok fele ennyibe kerülnek majdnem. Többet vártam.

ritariot
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. szeptember 27.

claudia.nyilas

2014. július 11.

Semennyire nem tetszik. Sem az illata, sem a hatása. Biztosan nem veszem újra.

claudia.nyilas
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 11.

Semennyire nem tetszik. Sem az illata, sem a hatása. Biztosan nem veszem újra.

Pilgrim

2013. augusztus 16.

Nagy lelkesedéssel vettem meg ezt a terméket, már a második FIN sampon volt. Az első már nem tudom melyik lehetett, fodrászatban ajánlották. Majd egy herbáriában felvilágosítottak, hogy ez a típus való, az én hajamhoz. No, hát akkor próbáljuk ki-gondoltam, végre egy természetes összetevőjű sampon. Az első alkalommal mosás közben már iszonyat kócos lett az amúgy soha nem így viselkedő hajam. Gondoltam, hozzá kell még szoknia. Aztán mikor már a sokadik hajmosáson voltam túl, az eredmény mit sem változott.... Olyan gumbancos lett tőle a hajam, mint még soha egy másik sampontól sem. Ezen csak a balzsamja tudott változtatni, de ilyen alapon egy fele ilyen olcsó balzsam is megtette volna ugyanezt a hatást... Ja, és arról nem is beszélve, hogy jobban kezdett hullani a hajam. Összegezve, nekem egyáltalán nem jött be, csalódás volt... :(

Pilgrim
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 16.

Lillababa

2013. május 11.

A kedven samponom,a balzsammal együtt,száraz hajra és fejbőrre szuper,az illatát is szeretem,jól habzik.

Lillababa
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 11.

Skye

2013. április 30.

Nagyon sok jót olvastam róla, és szívem csücske (lenne) mert lebomlik a környezetben, sok természetes dolog van benne, a szulfátot viszont kihagyhatták volna belőle. Az illatát valami csodának vártam, annyian írták róla, de csalódtam, a legtöbb Alverde sampon illata pont ez a jellegzetes fanyar "természetes vagyok" illat.
Szárít, köszönhetően a szulfátnak. De még így is jobb, mint a sok agyonreklámozott mű anyagokkal teli vacak.

Skye
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 30.

emilil

2013. április 3.

Több FinN sampont is kipróbáltam már, mindegyikkel nagyon meg vagyok elégedve. Szuper az illata, nagyon szép lesz tőle a hajam (félhosszú, hennázott hajam van), a hajmosást egy nappal ki tudom tolni. Balzsamot sem használok utána, nincs rá szükség. A flakonon az van, hogy kétszer kell vele megmosni a hajat, nekem egyszer is elég és kevesebb kell belőle mint az eddig samponjaimból. A lányaim haját is ezzel mosom, gyönyörű csillogó lesz, még egy hét után sem zsíros egyáltalán. A gránátalmásnak különösen finom az illata.

emilil
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 3.

ancsibancsi

2012. június 9.

3-4 napot simán bír vele a hajam. Kellemes gyógynövényes illata van. Jól habzik és tisztít használat közben. A neem fa és propoliszoshoz képest talán annyira nem szálkásítja el a hajamat. Szép fényes lett tőle. Jók ezek a Faith In Nature samponok, eddig csak pozitív tapasztalataim vannak. Klasszisokkal jobbak, mint akármelyik Elséve vagy Dove vagy Gliss Kur samponok.

* Frissítenem kell a véleményem. Első néhány használattal nem vettem észre különbséget a korábban már használt neem fa és propoliszos között. De tartós használat után azt vettem észre, hogy gyorsabban zsírosodik a hajam tőle. Sajnálom nagyon, mert ennek finomabb az illata, na de ez van. Visszatértem a régire közben, majd elhasználom a maradékot valamikor. Egyébként ettől is ugyanolyan száraz lett a hajam, mint a neem fástól, csak nem bírta a hajam annyi ideig mosás nélkül. Csillagot kell levonnom, így csak 3-at adok neki. Mert épp a zsírosság ellen használnám ezeket a készítményeket. Azt a véleményem még mindig tartom, hogy a legtöbb drogériásnál sokkal jobb sampon.

ancsibancsi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 9.

Antioxidánsok: Punica Granatum (Pomegranate) Fruit Juice

Emulgeálószer, felületaktív anyag.