KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Faith In Nature

Ár:   1240 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   BioHair hajvágószalonok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: mstindigo, Módosítva: 2012. január 24.

Lelőhely:   BioHair hajvágószalonok, online
Kategória:   Tusfürdők

Az évszázadok óta termesztett gránátalma gyümölcs széles körben ismert az egészségre kifejtett jótékony hatásáról és bőrregeneráló tulajdonságainak köszönhetően.

Kiszerelés: 400 ml

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

peachcricket

2013. január 31.

Nagyon szeretem az illatát, hogy nem szárítja a bőrömet és hogy viszonylag sokáig kitartott. Rekissimával ellentétben, nekem jobban bejönnek a Faith in Nature tusfürdők, mint az Alverde-k, mert ez utóbbi tusfürdői szárítják és irritálják is a bőrömet, ellentétben a Faith I N nagyon kíméletes és annak ellenére, hogy van illata sem okoz irritációt.

peachcricket
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 31.

Rekissima

2012. július 22.

Nem rossz tusfürdő, bár nekem az illata nem jön be annyira. Az ára tényleg kedvező, de nekem egy kicsit szárítja a bőrömet. Számomra jobban beváltak az alverde tusfürdők.

Rekissima
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 22.

csirsz

2012. március 21.

Tényleg szuper. Az ára is megfelelő. Az illat finom, ráadásul van 400ml is kiszerelés is, ami jó sokáig elég. Az én bőrömet sem szárítja. Aki teheti próbálja ki, mert jó árért, jó terméket kap.

csirsz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. március 21.

mstindigo

2012. január 14.

Nekem eddig szinte az összes Faith in Nature tusfürdő bejött. Nagyon kellemes, finom illata van, és nem szárítja a bőröm. Szuper!

mstindigo
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 14.

Antioxidánsok: Punica Granatum (Pomegranate) Extract

Emulgeálószer, felületaktív anyag.