KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Faith In Nature

Ár:   1240 Ft   Kategória:   Hajápolás
Lelőhely:   BioHair hajvágószalonok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: csoki, Módosítva: 2012. június 11.

Lelőhely:   BioHair hajvágószalonok, online
Kategória:   Hajápolás

Antioxidánsokban gazdag. A hajszálakat élettel telivé varázsolja és feltölti nedvességgel.

felicitas

2016. május 6.

Eddigi legjobb balzsamom, eddig mindet leváltottam, mert vagy sok kellett belőlük vagy valami egyéb nyűgöm volt. Ez nagyon selymes érzetet hagy, de nem lesz sikamlós a hajam, jól kifésülhető, puha és fényes lesz a hajam. Nem találok benne kifogást, az én vékonyszálú hol melírozott, most épp hennázott, vasalt, lakk által szárított hajamra tökéletes.

felicitas
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 6.

szilvia.bano

2016. február 16.

Szeretem ezt a balzsamot, nekem teljesen jól funkcionál. A samponjával együtt használom évek óta, nekem tökéletesen bevált.

szilvia.bano
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 16.

wadeper

2015. május 23.

Kellems, visszafogott illata van. A FIN samponok által kiszárított hajamon viszont nem segített, kifésülni alig bírtam, szárítás után szénakazal, másnapra pedig teljesen bezsírosította.

wadeper
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 23.

SzEdit

2015. április 20.

Nagyon szeretem, puhává, csillogová válik tőle a hajam. Az illatáért nem vagyok oda, de az összetétele szinte tökéletes. Nem olcsó, de megéri.

SzEdit
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. április 20.

Wr.

2014. március 12.

Igazából az én hibám is, egyszer a fodrász lány nem mondta mit ken a hajamra, és pont az vált be... Tipikus. Amit az üzletben balzsamot használtak édeskés illatú volt és tényleg nagyon jó hatással volt a hajamra, teljesen selymes lett tőle a szőkített hajam. Következő alkalommal kértem, hogy ajánljanak valamit és ezt adták. Jó-jó, csak nem annyira, mint a másik.

Wr.
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 12.

Zsuscsy

2013. augusztus 8.

Első FIN balzsamom és nagyon szeretem! A hajam festett, és ebből kifolyólag nagyon száraz és töredezett a vége. A balzsam illatáért oda vagyok, szép fényes, puha és könnyen kifésülhető hajat eredményezett. Én lemosás után még egy 2-3 csepet bedörzsöltem a hajvégeimbe, így a megszárított hajon is tudtam élvezni az illatát, és a szárazságát is megszüntette. Hogy ne szokjon hozzá a hajam, most kender és tajtékvirágosat vettem, de tuti vissza fogok térni rá! :)

Zsuscsy
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 8.

Lillababa

2013. május 11.

Puhává,szép fényűvé teszi a hajamat,szuper az illata,pillanatok alatt hat,első számú kedvenc a samponjával együtt.

Lillababa
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 11.

csoki

2012. június 9.

Nekem nagyon bevállt! Végre egy hajbalzsam, amitől fényessé válik a hajam, ugyanakkor mégsem zsírosodik!Így elég csak 3-4 naponta hajat mosni. Az illata kicsit érdekes, de hozzá lehet szokni, és hamar elszáll.

Sajnos korpás a hajam, és ezt a problémát ezt a termékcsalád sem orvosolja, de legalább nem ront a helyzeten.

csoki
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. június 9.

Antioxidánsok: Punica Granatum (Pomegranate) Extract