Faith In Nature

Ár:   1350 Ft   Kategória:   Hajápolás
Kiszerelés:   250 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   BioHair hajvágószalonok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: csoki, Módosítva: 2013. november 14.

Lelőhely:   BioHair hajvágószalonok, online
Kategória:   Hajápolás
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

Kiszerelés: 250 ml

mstindigo

2014. március 14.

Ezer éve ezt használom, és nekem nagyon bejött, a samponjával együtt. Kevésbé zsírosodik tőle a hajam, könnyen kifésülöm, és pihe-puha, a fejbőrömet pedig egyáltalán nem irritálja.

mstindigo
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 14.

oency

2013. január 30.

A zsírosodás nálam is jelen van, viszont a rozmaring hatása abszolút érezhető a minőségén a hajamnak.

oency
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 30.

bridget

2013. január 5.

A samponja nekem nem vált be, de a kondicionáló szerintem jó. Nem túl sűrű, könnyű eloszlatni és puha lesz a hajam tőle. Nincs semmi okom nem 5*-ot adni. :)

bridget
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. január 5.

tmelinda04

2012. április 4.

Csodát nem művelt a zsíros hajammal, viszont frissen mosva rendkívül puha tőle sörényem. És rendesen nő tőle a babahajam itt-ott.

tmelinda04
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. április 4.

noavedon

2011. október 24.

Nagyon semmilyen, extra drágán. Lehet, hogy bio, meg szépek az összetevők, de a hajamnak nem tett jót, sőt, tök zsíros lett tőle a fejem. Egyetértek az előttem szólóval, leginkább Avon Naturals minőség, bár én az ő samponjaikat is messze elkerülöm.

noavedon
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. október 24.

csoki

2011. augusztus 11.

Gyenge minőség, nagyjából az AVON Naturals termékcsaládhoz tudnám minőségileg hasonlítani, csak jóval drágább. Viszket tőle a fejem és zsírosodik tőle a hajam. Jó a termék marketingje, de nem több.

csoki
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. augusztus 11.

Antioxidánsok: Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Extract

Zöld színanyag.