KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Faith In Nature

Ár:   1300 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   BioHair hajvágószalonok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szgyvr, Módosítva: 2011. április 2.

Lelőhely:   BioHair hajvágószalonok, online
Kategória:   Tusfürdők
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

Zsíros, problémás bőrre illetve normál bőrtípusra. Kizárólag növényi eredetű, természetes anyagokat tartalmaz parabén-mentes, pH értéke hasonló a test pH értékéhez.

britta

2012. június 20.

Ajánlásra vettem egy flakonnal, de nagyon szárította a bőröm. És az összetevői nem is olyan természetesek, mint hirdeti magáról.

britta
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 20.

Emulgeálószerek: Cocamidopropyl Betaine, Polysorbate 20
Tisztítószerek: Ammonium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Citrus Aurantifolia (Lime) Oil, Polysorbate 20
Illatanyagok: Citrus Limonum Oil, Citrus Aurantifolia (Lime) Oil, Limonene

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Emulgeálószer, felületaktív anyag.