KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Fancy

Ár:   230 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Lelőhely:   Penny Market   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dorkaphoto, Módosítva: 2016. december 30.

Lelőhely:   Penny Market
Kategória:   Kézkrémek

Az E- és F-vitaminban gazdag avokádó olaj csökkenti az irritációt. A kézkrém hidratáló hatású aloé kivonat és allantoin tartalma által a száraz és érzékeny kézbőr ideális regenerálószere. Rendszeres használatával a kéz bőre üde, finom tapintásúvá válik.

ssteff15

2017. február 2.

Télen sajnos mindig véresre repedezik a kezem ígybármennyire is utálom, muszáj kennem a kezem. Kollégiumban voltam és rettentő rosszul.jöttem ki pénzügyileg azon a héten ám a csodakrémem, az yves rochertől elfogyott, így a szupermarketek polcait vizslattam s közben arra gondoltam milyen ciki is ez de ha olyan sokat elvittek már a termékből hogy most töltik vissza a polcra akkor tudhatvalamit. Nos 230 ftért hazajött velem és meglepve tapasztaltam hogy egész jól teljesít. Szebb, hidratáltabb a kezem, gazdag krém de nem ragacsos, hamar beszívódik...a kedvencemet nem übereli és nem nyújt olyan hosszú hidratációt, de mégis megállja a helyét a cidris időben is. Ár-érték arányban verhetetlen.:)

ssteff15
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 2.

szanika

2017. január 4.

Teljesen jó kis krém, ár-érték arányban igazi kincs.
Kellemes illat, hamar beszívódik, hidratál, nem hagy ragacsos zsíros érzetet.
Irodában napközben elkenegetni tökéletes.
Csak azért 4 csillag, mert én már kicsit "immunis" lettem rá, így ha elfogy egy ideig nem fogom újravenni, de tuti h még találkozunk a későbbiekben.

szanika
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 4.

Teljesen jó kis krém, ár-érték arányban igazi kincs.
Kellemes illat, hamar beszívódik, hidratál, nem hagy ragacsos zsíros érzetet.
Irodában napközben elkenegetni tökéletes.

Luckuska

2016. december 31.

Ha már fent van, írok ide is (a régi terméknél megtettem a véleményezést, de ide is kijárnak a dicsérő szavak). Szóval a régihez képest sokkal természetesebb összetevők alkotják, semmi káros nincs anyag nincs benne, sem parabén sem alkohol, mind ezt 220 forintos áron.
Szépen hidratál, jól beszívódik, kellemes az illata. Napközben használom, így a sok kézmosás következtében többször újrakenem, de így is megállja a helyét, és megvédi a kezemet a kiszáradástól.

Luckuska
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 31.

Melcsi922

2016. december 31.

Számomra A kézkrém.Nálam a Nivea krémeket is kenterbe veri.Nagyon jó illata van,és hamar beszívódik,nem hagy zsíros érzetet maga után. Mindössze 225 Ft-ért vásároltam legutóbb.Csillagos 5ös!

Melcsi922
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 31.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Extract, Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Persea Gratissima (Avocado) Oil

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak