KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Fanola

Ár:   2880 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: giudittina1978, Módosítva: 2016. december 5.

Kategória:   Samponok

Hamvasító sampon szőkített és ősz hajra, a haj besárgulása ellen. A szőkítés után besárgult hajnak visszaadja a természetes hamvas színét, helyreállítja a megkínzott szerkezetét. Ápoló anyagai selymessé, kezelhetővé teszik a hajat. Nem szárít, véd és gondosan tisztít.

Ár: 3900 , Eladó: szpirita
Állapot: A vonalig van, Helyszín: Budapest, fizetés: Csak személyes átvétel Budapesten

annasara

2018. június 9.

Úgy négy hónapja kísérletezem ezzel a samponnal és a tapasztalataok alapján jó szívvel ajánlom mindenkinek, aki szeretné megőrizni a szőke, vagy szőkített hajának hamvasságát. Tény, ha csak átmosom vele a hajam és rögtön leöblítem nem látható a hatás, és az is igaz, hogy 15-20 perc után "megkapja" különösen a világosabb részeket, amelyek aztán egy kékest tónust kaphatnak. Leonellához hasonlóan, nálam is kb 10 perc alatt éri el a kívánt hatást, de mivel az én hajamat sajnos eléggé szárítja, a 10 perc leteltével leöblítem, majd egy másik hidratáló samponnal is hajat mosok, végül néhány percig rajta hagyok egy kifejezetten szőke hajra (Kérastase) való pakolást. Ez a rutin olyannyira bevált, hogy még a fodrászom is csodálkozott, három hónap után is milyen szépen megtartotta a szőkített rész a hamvasságát. A váll alá érő hajam, körülbelül a kétharmadától balayage technikával szőkített, a tetején pedig megtartom a természtesen közép szőke árnyalatát, amelyre szintén használom ezt a sampont. Ezért merem ajánlani nem csak melírozott/festett szőke hajra, mert nálam az eredeti hajszínemnek is ad egy szép hamvas fényt és egységesíti a tónusokat. Summa summarum, szerintem érdemes kíséreletezni vele, mert ha az ember megtalálja azt a hatóidőt, amely az ő hajának a legmefelelőbb valóban jó kis termék. Ár érték arányát tekintve, én négy hónap után most értem a végére az első 350 ml flakonnak, heti kb 3 használat mellett, szóval azt gondolom ilyen szempontból is rendben van.

annasara
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 9.

Leonella

2018. május 5.

Gyönyörűen hamvasít, nálam első használat után látható volt az eredmény.
Nem szárítja a hajat (sajnos más hamvasítónál előfordult), egyáltalán nem lilul be tőle a haj.
Természetesen, ha valaki atomjaira törött hajra viszi fel, ne csodálkozzon, ha lila színt kap, de ez nem a sampon hibája.
Nem kellően tisztított hajon nem tudja rendesen kifejteni a hatását, mindenképp ajánlott előmosni.
Én 1-2 másik samponos mosás után mosom ezzel is és 7-10 percig rajta hagyom (nem előírás, az én hajamon így érzem szükségesnek).
Nagyon könnyen habzik, rengeteg hajam van, de még nekem is nagyon kevés kell belőle.
Abszolút megéri az ára, bátran ajánlom minden szőke hajra. :)

Leonella
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 5.

Gyönyörűen hamvasít, nálam első használat után látható volt az eredmény.
Abszolút megéri az ára, bátran ajánlom minden szőke hajra. :)

Alverya

2018. február 7.

Pont ugyanolyan, mint a Schauma, csak jóval drágább. Iszonyatosan fog, épp ezért platina hajra nem ajánlom, hacsak nem akarsz szép foltos kék hajat.

Alverya
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 7.

Kincspapp

2017. június 25.

Imadom, ovatosan kell vele banni, mert befogja a hajat meg a bort. Ar ertek aranyban meg plane megeri!

Kincspapp
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 25.

Zsanka001

2017. április 4.

Megrendeltem mert olyan videokat lattam rola instan,hogy nem hittem el...es milyen jol tettem...egy forintot nem er...platina szoke hajam van,neha sargul de nem veszelyesen...konkretan semmit nem csinal,erre a gyarto kozolte hagyjam rajta tovabb...na attol remekul belilult ott ahol amugy is szep szoke volt,es a sargaval semmit nem csinalt...oriasi atveresnek tartom amiket a videokban mutogatnak...

Zsanka001
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 4.

pem93

2017. január 25.

1 literes kiszerelést vettem belőle, kicsit sokalltam az árát, viszont ár-érték arányban tuti megérte. Nagyon sokáig elég lesz, nem is használom minden hajmosásnál mert annyira szépen hamvasit. 10 percet rajta hagyom a hajamon és kész. Az illata nem rossz, kicsit furi, de végül is kellemes. Kicsit mintha szárítaná a hajam, de nem annyira vészesen.

pem93
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 25.

SisyD

2017. január 22.

Nagyon csábított már egy ideje, úgyhogy megrendeltem és kipróbáltam. 1 literes kiszerelést vettem 4190-ért, plusz postaköltség.
Hígítva használom, kb 1:2- 1:3 arányban elkeverve másik, nem hamvasító samponnal, mert önmagában nagyon fog (első használatnál lila lettem, de utána átsamponoztam és kiszedte könnyen). Hígítva viszont csodálatos eredményt kapok, gyönyörű, vibráló ezüst lett a hajam.
Világosszőke hajszínen fejti ki jól a hatását, a sárga tónusokat szépen tompítja. Az illatát semlegesként jellemezném.
Nem szárítja, sőt kissé mintha erősítette is volna a hajam, de az ennyire kiszőkített (az enyém egészen fehéres lett sötétbarnából) hajnak más ápoló termékekre is szüksége van és rendszeres vágásra, úgyhogy együttvéve mindegyik hatása hozott pozitív eredményt.
Szuper jó termék, a nagy flakon tartalma sokáig ki fog tartani, ár-érték arányban abszolút megéri, újravevős lesz!

SisyD
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 22.

Antioxidánsok: Wine Extract
Hidratálók: Propylene Glycol, Hydrolyzed Silk

A bor kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint antioxidáns hatású összetevő. Paula Begoun szerint a vörös(!)bor erős antioxidáns tulajdonsága a resveratrolnak köszönhető.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.