KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Fanola

Ár:   2880 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: giudittina1978, Módosítva: 2016. december 5.

Kategória:   Samponok

Hamvasító sampon szőkített és ősz hajra, a haj besárgulása ellen. A szőkítés után besárgult hajnak visszaadja a természetes hamvas színét, helyreállítja a megkínzott szerkezetét. Ápoló anyagai selymessé, kezelhetővé teszik a hajat. Nem szárít, véd és gondosan tisztít.

Kincspapp

2017. június 25.

Imadom, ovatosan kell vele banni, mert befogja a hajat meg a bort. Ar ertek aranyban meg plane megeri!

Kincspapp
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 25.

Zsanka001

2017. április 4.

Megrendeltem mert olyan videokat lattam rola instan,hogy nem hittem el...es milyen jol tettem...egy forintot nem er...platina szoke hajam van,neha sargul de nem veszelyesen...konkretan semmit nem csinal,erre a gyarto kozolte hagyjam rajta tovabb...na attol remekul belilult ott ahol amugy is szep szoke volt,es a sargaval semmit nem csinalt...oriasi atveresnek tartom amiket a videokban mutogatnak...

Zsanka001
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 4.

pem93

2017. január 25.

1 literes kiszerelést vettem belőle, kicsit sokalltam az árát, viszont ár-érték arányban tuti megérte. Nagyon sokáig elég lesz, nem is használom minden hajmosásnál mert annyira szépen hamvasit. 10 percet rajta hagyom a hajamon és kész. Az illata nem rossz, kicsit furi, de végül is kellemes. Kicsit mintha szárítaná a hajam, de nem annyira vészesen.

pem93
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 25.

SisyD

2017. január 22.

Nagyon csábított már egy ideje, úgyhogy megrendeltem és kipróbáltam. 1 literes kiszerelést vettem 4190-ért, plusz postaköltség.
Hígítva használom, kb 1:2- 1:3 arányban elkeverve másik, nem hamvasító samponnal, mert önmagában nagyon fog (első használatnál lila lettem, de utána átsamponoztam és kiszedte könnyen). Hígítva viszont csodálatos eredményt kapok, gyönyörű, vibráló ezüst lett a hajam.
Világosszőke hajszínen fejti ki jól a hatását, a sárga tónusokat szépen tompítja. Az illatát semlegesként jellemezném.
Nem szárítja, sőt kissé mintha erősítette is volna a hajam, de az ennyire kiszőkített (az enyém egészen fehéres lett sötétbarnából) hajnak más ápoló termékekre is szüksége van és rendszeres vágásra, úgyhogy együttvéve mindegyik hatása hozott pozitív eredményt.
Szuper jó termék, a nagy flakon tartalma sokáig ki fog tartani, ár-érték arányban abszolút megéri, újravevős lesz!

SisyD
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 22.

Antioxidánsok: Wine Extract
Hidratálók: Propylene Glycol, Hydrolyzed Silk

A bor kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint antioxidáns hatású összetevő. Paula Begoun szerint a vörös(!)bor erős antioxidáns tulajdonsága a resveratrolnak köszönhető.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.