KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Farfalla

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   bioboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Szendi, Módosítva: 2012. március 25.

Lelőhely:   bioboltok, online
Kategória:   Szappanok

Különösen gyengéd folyékony kézmosó szappan friss, gyümölcsös illattal. Általánosan használható, mindenhol, ahol a hagyományos tömbszappan használata nem megoldható

Ellenőrzött gazdálkodásból származó növények olajaival.

Kiszerelés: 300 ml