KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Farmasi

Ár:   850 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   Müller, bioboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: WVV, Módosítva: 2016. október 5.

Lelőhely:   Müller, bioboltok
Kategória:   Samponok

Elvékonyodott, igénybevett hajra.

Természetes összetevőkkel gazdagított sampon, mely fényessé és hidratálttá teszi a haját, aktív összetevői pedig erősítik azt.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

klnfranciska

2017. január 6.

update: Nagyjából másfél-két elfogyasztott flakon között vagyok valahol, és a babahajaim iszonyat módon nőni kezdtek, az eddigiek hosszabbak lettek és újak jelentek meg. Mindig volt babahajam, de nem ennyi. A hajam hosszáról nehéz nyilatkozni, mert mivel göndör nem látszik rajta annyira ha nő, de egyébként nem hiszem, hogy nagyon felgyorsult volna a növekedése, de dúsabbnak dúsabb a hajam az biztos. Plusz még mindig puha, és szép tőle. Gyenge eddig sem volt különösen, de most talán még erősebbnek mondható. Ha esetleg nagyon megszokja a hajam, akkor váltok majd egy rövid időre, de tuti visszatérek hozzá, mert kétség kívül ez a legjobb sampon, amit használtam eddig. Ami meg a fellelhetőségét illeti, lehet Dunaújvárosban csak én nem találtam meg, mert múltkor a Pécsi Müllerben is a férfi parfümös sor végére voltak eldugva tök random helyre, szóval ha valaki keresné az kérdezze meg, mert lehet van csak valahol máshol, bár az eladó azt mondta normálisan a natúr termékek között van a helye.

Véletlenül landolt a kosaramban az utolsó pillanatban a legutóbbi Mülleres vásárlásomkor, de nem bántam meg. Nagyon jó illata van (már ha valaki szereti ezt a gyógynövényes vonalat, én a magam részéről imádom), szeretek vele hajat mosni. Kellően habzik és tisztít is. Mostanában nem sok mindent használok a hajamra, régebben szedtem vitaminokat, Bánfi hajszesz, ricinus olaj, hasonlók, de idő hiány miatt ezek elmaradtak mostanság és régebben is főleg csak a hajnövesztés miatt. Mostanság csak sampon és hajvég ápoló, meg a göndör hajamra egy kis hajformázó. De ez a sampon most nagyon bejött. Dúsabbnak tűnik tőle a hajam, mintha erősebb is lenne, bár eddig se volt gyenge. Összességében nagyon megkedveltem és biztos, hogy újra veszem, mert nagyon jó. Egy kis megjegyzés még, ami ugyan nem a sampon hibája, de amíg itt Pécsen láttam a Müllerben, addig mikor otthon Dunaújvárosban kerestem volna, sehol nem volt, csak a márka tusfürdője és segíteni sem tudtak. Szóval nem tudom, hogy csak nekem nem volt szerencsém, vagy tényleg nem lehet mindenhol kapni.

klnfranciska
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 6.

Antioxidánsok: Salvia Officinalis Extract
Hidratálók: Hydrolyzed Soy Protein
Vitaminok: Panthenol

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Orvosi zsálya kivonat, mely hatásos antioxidáns. Kámfor és fenol (illatanyagok) tartalma miatt azonban potenciális bőrirritáló.

Bőr- és hajkondícionáló, vízmegkötő anyag.