KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Farmasi

Ár:   899 Ft   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   500 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   Müller, bioboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bettykebodnar, Módosítva: 2015. szeptember 16.

Lelőhely:   Müller, bioboltok
Kategória:   Hajápolók
Bőrtípus:   Normál

Regeneráló hajpakolás, mely helyreállítja a haj természetes állapotát, erősíti azt, megóvja a későbbi töredezettségtől. Minden hajtípusra alkalmas.Kammilla kivonatból és proteinből álló fomulájával természetes ragyogást, könnyű kezelhetőséget, dús hatást kölcsönöz hajának. Gyengéden ápolja a hajat és a fejbőrt felpezsdítve és megerőstve azt.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

grd39

2016. november 25.

Őszintén szólva, kicsit többet vártam tőle. Közvetlenül hajmosás után kellemes, puha tapintása van a hajamnak, de hosszútávon semmi extra.

grd39
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 25.

Agi8504

2016. január 9.

Sokadjára veszem újra. Szoktam mást is venni de messze ez a legjobb. Samponjaval együtt használom és a töredezett hajam újjászületett tőle

Agi8504
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 9.

KupaiVirag

Korcsoport: < 18
2015. december 25.

Az összetevői nem olyan szépek, mint azt elsőre gondoltam, de a hatása annál jobb. Direkt nem használtam mellette csak a szokásos samponom és hővédőt és azt kell mondjam, hogy nagyon meglepett a hátása. Először is kezdjük ott, hogy erős illata van amiről még nem döntöttem el, hogy szeretem-e vagy sem, mindenesetre hajszárítás után is rajta marad a hajon és néha- néha megcsapja az orrom, még parfüm mellett is. Az állaga eléggé géles, kevés is elég a hátközépig érő hajamra és a fejbőrömet sem zsírosítja. A szokásos hajszárítási módomtól idő hiányában eltértem, a szokásos pakolásommal így egy katasztrófa szokott lenni a szénabogja a fejemen, de ezt használva még így is puhapuha és fényes lett a hajam, biztos, hogy újra fogom venni.

KupaiVirag
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2015. december 25.

Hidratálók: Hydrolyzed Soy Protein
Vitaminok: Panthenol

Bőr- és hajkondícionáló, vízmegkötő anyag.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!