KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Farmasi

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   Müller, bioboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Lillavanilla, Módosítva: 2017. október 12.

Lelőhely:   Müller, bioboltok
Kategória:   Sminkek szájra

Hosszantartó, folyékony matt rúzs.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

eDorika

2017. december 13.

A 01, Muave pink árnyalat van meg, gyönyörű, visszafogott rózsaszín, hétköznapokra is tökéletes. Egyetlen problémám vele, hogy nagyon szárít, így csak jól hidratált ajkakra ajánlom.

eDorika
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 13.

laura2694

2017. november 10.

már több árnyalatot is vettem belőle, nagyon jó, az applikátorral nagyon könnyű és kényelmes dolgozni. Van idő szépen eldolgozni, csak utána szárad, így a végeredmény is kedvező. Arra kell vigyázni, hogy van ugyanilyen krémes matt rúzs, azon van madártoll festés, folyamatosan kenődik, csillog, és csúnyán kopik, azt nem ajánlom, az 0 csillag, de a sima valóban megéri befektetésként

laura2694
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. november 10.

Lillavanilla

2017. október 1.

Nekem nagyon bejött. Több órán át fennmarad az ajkaimon és egyáltalán nem kellemetlen a "viselése". Gyorsan megszárad plusz nem szárítja ki a számat ezért pláne megy az 5*! Talán egy kontúrcerúza nem árt a felvitelnél, de egyébként pöpec kistermék más farmasi termékekhez hasonlóan. ;)

Lillavanilla
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 1.