KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Farmasi

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   Müller, bioboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Lillavanilla, az összetevőket feltöltötte: Farmasin, Módosítva: 2018. január 22.

Lelőhely:   Müller, bioboltok
Kategória:   Sminkek szájra

Hosszantartó, folyékony matt rúzs.

Ár: 700 , Eladó: laura2694
Állapot: 1x próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel, posta

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

BetDam

2018. július 18.

Jó és tartós.lehet kombinálni másik matt rúzsokkal.még kontúr nélkül sem olyan nehéz a felvitele.a szám közepén kezd el kopni de nem vészes.csak az
nem tetszik benne hogy az illata eléggé hasonlít a kínaiban beszerezhető koppincs "Kájli" rúzsokéhoz de a végeredmény egyáltalán nem olyan. 😊

BetDam
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 18.

bubilany

2018. április 20.

Én nem a "tollas csomagolásút" hanem a simát próbáltam, abból is a 03 Nude Essence árnyalatot, és ezzel tökéletesen meg is vagyok elégedve. Kontúrceruzával tökeletes a végeredmény, van idő a korrigálásra, ugyanis egész lassan szárad meg, az INCI-je pedig nagyon szimpatikus, ahogy az összes Farmasi terméké. :) Egész napos evés ivás mellett nekem nagyon szépen teljesített, alig kopott, azt se foltokban és darabokban tette, mint az általam eddig próbált más márkák matt rúzsai. Biztosan beszerzem a többi árnyalatot is!!!! :)
Egyetlen negatívumot tudnék felhozni, hogy kicsit szárítja a számat, de este egy kis hidratálóval ez gyorsan megszüntethető. :)

bubilany
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 20.

MNNiko

2018. február 15.

Nagyon kellemes viselni, nem szárít és egész nap fent marad, pedig eszem iszom és meg sem moccan. Szépen kopik, nem foltosra, hanem halványul a nap végére.

MNNiko
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 15.

eDorika

2017. december 13.

A 01, Muave pink árnyalat van meg, gyönyörű, visszafogott rózsaszín, hétköznapokra is tökéletes. Egyetlen problémám vele, hogy nagyon szárít, így csak jól hidratált ajkakra ajánlom.

eDorika
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 13.

laura2694

2017. november 10.

már több árnyalatot is vettem belőle, nagyon jó, az applikátorral nagyon könnyű és kényelmes dolgozni. Van idő szépen eldolgozni, csak utána szárad, így a végeredmény is kedvező. Arra kell vigyázni, hogy van ugyanilyen krémes matt rúzs, azon van madártoll festés, folyamatosan kenődik, csillog, és csúnyán kopik, azt nem ajánlom, az 0 csillag, de a sima valóban megéri befektetésként

laura2694
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. november 10.

Lillavanilla

2017. október 1.

Nekem nagyon bejött. Több órán át fennmarad az ajkaimon és egyáltalán nem kellemetlen a "viselése". Gyorsan megszárad plusz nem szárítja ki a számat ezért pláne megy az 5*! Talán egy kontúrcerúza nem árt a felvitelnél, de egyébként pöpec kistermék más farmasi termékekhez hasonlóan. ;)

Lillavanilla
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 1.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.