KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Farmasi

Ár:   2529 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   Müller, bioboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Farmasin, Módosítva: 2018. július 6.

Lelőhely:   Müller, bioboltok
Kategória:   Lemosók, Tonikok

A SkinTrends micelláris arctisztító víz eltávolítja a sminket, szennyeződéseket és a fölösleges zsiradékot. Nem irritálja a bőrt. Tisztítja, hidratálja és megnyugtatja azt. Alkalmas minden bőrtípusra, nem hagy maga után zsíros filmréteget.

Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.