KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Farmasi

Ár:   899 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   Müller, bioboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: pixie, Módosítva: 2014. május 14.

Lelőhely:   Müller, bioboltok
Kategória:   Samponok

Hajszerkezet helyreállító tojás sampon kamilla kivonattal festett, igénybevett hajra

A Farmasi tojás sampon haját újra és újra selymesen csillogóvá teszi, gyengéden helyreállítja a haj szerkezetét a kamilla segítségével. A festett haj csodálatosan fénylő, sima tapintású lesz.

Kiszerelés: 500 ml

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

noni923

2017. február 18.

Végre megtaláltam a nekem megfelelő sampont.
Sajnos elég "macerás" a hajam, a tövénél nagyon hamar zsírosodik, a végei viszont hamar szálkásodnak, töredeznek.
Ez a sampon végre egy olyan sampon, ami úgy ápolja a hajvégeimet, hogy közben nem zsírosítja jobban a töveimet, sőt, még a 2. napom végén is egész szép a töve.
Abszolút újravevős, nálam megy az 5*!

noni923
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 18.

Végre megtaláltam a nekem megfelelő sampont.
Abszolút újravevős, nálam megy az 5*!

Agi8504

2016. január 2.

Már sokadjára veszem újra igaz szoktam közben mást is venni de messze ez a legjobb sampon. A haj nem zsíros tőle, jól tisztít, fényes, puha.
Ha egy lakatlan szigetre csak egy fele sampont vihetnék az egészen biztos ez lenne.

Agi8504
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 2.

Idorii

Korcsoport: < 18
2016. január 1.

Én felváltva használom egy másik samponnal és imádom! Isteni az illata, jól tisztít és még balzsamot sem kell utána hhasználnom.A hajamat háromnaponta mosom. 5*

Idorii
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2016. január 1.

hullamoshaj

2015. december 28.

Szerintem nagyon jó, újra is vettem :) Nagyon szépen kitisztítja a hajat,jó az illata,nem zsírosít egyáltalán . Ezenkívül pluszpont, hogy nagyon kényelmes ez a pumpás megoldás. Bátran ajánlom mindenkinek!

hullamoshaj
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. december 28.

hime0033

2015. november 16.

Lunann-hoz hasonlóan nálam is szempont volt amikor őt választottam, hogy állatkísérletmentes termékről van szó. Én már a 2. flakont használom, és abszolút nincs vele semmi problémám. A hajam sajnos amúgy is gyorsan zsírosodik bármit csinálok vele, eddig ezt a problémát egyik sampon se tudta megoldani, tehát ezért nem vonok le tőle. Igaz felváltva használom egy másik samponnal, de nem igen tapasztaltam eddig hogy nem tisztítana, sőt használat után tényleg szép puha, könnyű és tiszta volt a hajam. Nekem is elég sokáig elég volt egy flakon, bár tényleg folyósabb, de nekem nagyon jól felhabzott, szóval nem vészes annyira árban sem így. Valószínűleg máskor is fogok venni belőle :)

hime0033
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. november 16.

Lunann

2015. szeptember 7.

Szöges ellentétben van a véleményem Rure90-el. Én vissza fogok térni ehhez a samponhoz, mert egy csoda. Az illata kissé kamillás, nagyon kellemes. Végre egy sampon, aminek az illata nem bódítóan erős, és nem nyomja el a parfüm illatát sem. Nekem vagy 2 hónapig elég volt ez a flakon, pedig 3-3 nyomás volt egy hajmosás. Kíméletesen tisztít, minden szennyeződést eltávolít, könnyen ki lehet öblíteni és nem kell utána balzsam mert a haj sikamlós lesz, zsíros érzet nélkül. Mikor elfogyott úgy döntöttem maradok a márkánál, de az argán olajos verziót vettem ehelyett, na az tényleg zsírosít, de nyilván az argán olaj miatt. Ár érték arányban 5*. Újravevős. Állatkísérlet mentes.

Lunann
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 7.

Rure90

2015. augusztus 31.

Talán a legrosszabb sampon, amivel találkoztam. Hamar fogy, olyannyira hamar, hogy még a páromnak is feltűnt, hogy milyen gyorsan fogy..pedig ő ezeket soha nem veszi észre..ráadásul 2 naponta kell mosni hajat, mert hajmosás után 2(!!) órával már zsíros. Sőt, volt olyan, mikor meg sem látszódott a hajmosás. És nem hiszem, hogy rosszul használnám. Ettől még az olcsó Sparos Budgetes sampon is jobb. Az ára a hatásával szemben elképesztő, soha többet nem veszek ilyen sampont, sőt, a márka más termékeit is kerülni fogom...:(
De az illata legalább jó :D

Rure90
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 31.

De az illata legalább jó :D

Hidratálók: Hydrolyzed Soy Protein
Vitaminok: Panthenol

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Bőr- és hajkondícionáló, vízmegkötő anyag.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!