KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

FarmaVita

Ár:   1450 Ft   Kategória:   Hajformázók
Lelőhely:   fodrászkellékes   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: sandra1230, Módosítva: 2016. december 8.

Lelőhely:   fodrászkellékes
Kategória:   Hajformázók

Hajban hagyható hajkiegyenesítő krém hosszantartó hajkiegyenesítő hatással. Levendula és B5-provitamin tartalma tápláló hatású, elragadó hajfényt és lágy hatást kölcsönöz a hajnak. Ideális hővel történő hajformázáshoz.

sandra1230

2016. december 3.

Fodrászkellékesnél kerestem a Hair Manya Aplomb hajkiegyenesítő géljét ugyanis nagyon makacs és dús hajam van ami persze egy kezelhetetlen hullámossággal párosul tehát valamivel meg kellett egy kicsit szelídíteni és nekem a manyás gél nagyon be vállt erre a célra. Viszont amikor tavaly tavasszal elmentem a szokásos beszerző túrámra már nem lehetett kapni egy fodrász kellékesnél se és akkor ajánlották nekem ezt a hajkiegyenesítő krémet. Olcsó is volt és az eladó nő szerint fodrászok is használják és nagyon dicsérik úgy voltam vele egye fene kipróbálom ártani nem árthat. Azóta nem tudnék nélküle élni nekem egy kicsit több kell a hajamra mivel hosszú és dús hajam van de maximálisan meg vagyok vele elégedve. Nem nehezíti el a hajamat és sokkal könnyebben ki tudom vele vasalni a finom levendula illatról nem is beszélve. Szerintem nagyon megéri én maximálisan meg vagyok vele elégedve még mindig van a tubusban pedig én többet használok a hajamra. :)

sandra1230
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 3.

Hidratálók: Propylene Glycol, Dimethiconol
Vitaminok: Panthenol

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.