KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Farmec

Ár:   900 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok

A krémet feltöltötte: dreammiyss, Módosítva: 2017. szeptember 12.

Kategória:   Egyéb kozmetikumok

A B5-vitamin és a keratin segítségével a körömápoló megerősíti a gyenge, törékeny és szétváló körmöket.

Formaldehidet tartalmaz!

dreammiyss

2018. január 4.

Nem használtam sokáig, enyhén csípte az agyonrágott bőröm, viszont a körmeimen segített.

dreammiyss
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 4.