Farmona

Ár:   890 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: eveartstar, Módosítva: 2017. október 25.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Samponok

Sampon fekete retek kivonattal, zsíros, fokozott faggyútermelésre hajlamos fejbőrre

A fekete retek kivonatot tartalmazó Seboravit sampont kifejezetten vékony szálú, zsíros hajra fejlesztették ki. Gátolja a faggyútermelést és csökkenti a fejbőr viszketését, hámlását. Rendszeres használat mellett, felfrissíti a fejbőrt és megerősíti a gyenge hajat.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

eveartstar

2018. február 28.

Notino-ról rendeltem két üveggel, egy is bőven elég lett volna kipróbálásnak. A szaga nagyon erőteljes, konkrétan olyan mintha egy zöldségeskamrába járt volna az ember, nekem nem volt gondom vele, hamar elillant ahogy hajat töröltem, de a párom kifejezetten utálta.
Híg és nagyon gazdaságtalan!
Rendkívül nehezen habzik fel, így van hogy csak harmadjára érzem hogy a hab átjárta a hajtömeget végre.
Egy nappal tudtam kitolni vele a hajmosást, szép fényes lesz a haj is tőle, már nem annyira zsíros a hajam, de tiszta macera öntögetni ezt az alig felhabzani akaró erőteljes szagú vackot!

eveartstar
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. február 28.

Híg és nagyon gazdaságtalan!