KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

FC

Ár:   12 000 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: wishes, Módosítva: 2017. december 15.

Ár:   12 000 Ft
Lelőhely:   patikák
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés

45 éves kor felett ajánlják. Négy peptid ( fehérje építő elem) egyedülálló kombinációja. Ezeken kívül tartalmaz még DMAE-t, hialuronsavat, liposavat és aranyszemcséket.. Feszesít, a bőr rugalmassá válik. A Botoceutical Gold szérum a botulotoxin biztonságos, kevésbé költséges és gyengédebb alternatívája. Használat és adagolás: Távolítsa el a kupakot. Az adagoló lassú megnyomásával adagoljon kellő mennyiségű szérumot, majd a tiszta és száraz arcbőrére ráncról-ráncra haladva vigye fel és körkörösen masszírozza be a ráncaiba. Arcunkon a száj körüli ráncokkal kezdjük, majd az orr körül felfelé haladva folytassuk egészen a szemöldökig. A folyamatot ismételjük meg a szem környékén és a homlokon is. Használja a Botoceutical Gold szérumot 30 napon keresztül naponta kétszer (reggel és este), majd naponta egyszer, hogy a kívánt külsőt megőrizze. Minden bőrtípusra alkalmazható.

kicsiliba

2016. február 20.

Ajándèkba kaptam,ezèrt elhasználtam, bár nem az èn korcsoportomnak való. Szerintem nagyon jó kis szèrum,teszi a dolgát,tènyleg simább lett tőle az arcom!

kicsiliba
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 20.