FC

Ár:   5000 Ft   Kategória:   Szemkrémek
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: tillisilli, Módosítva: 2014. január 16.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Szemkrémek

Megszünteti a vérszivárgás miatt keletkező fő pigmenteket, vagyis a bilirubint és a vasat. A hatékony összetevők kombinációjához egy gyulladásgátló anyag is került, mégpedig a bilirubin és a vas két oxidációs összetevőjének semlegesítésével. A gyulladásgátló hatás hozzájárul a kitágult erek és a hajszálerek áteresztőképességének csökkentéséhez. A termék hatása gyengéd és nyugtató.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Entendetore

2018. szeptember 11.

Kellemes illat és egy kis csillám. Eddig ennyi a pozitívuma. Kinyomva vizes de amikor felkenem ragacsosra szárad. A szem alatti táskák mintha lejjebb mentek volna de még nincs 1 hete, hogy használom. Meglátjuk......

Entendetore
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. szeptember 11.

BLili

2018. június 30.

Semmilyen látványos hatást nem okozott, egy gyenge hidratálóval ért fel.

BLili
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 30.

Semmilyen látványos hatást nem okozott, egy gyenge hidratálóval ért fel.

Pipi

2018. február 1.

Sajnos nem váltotta be a hozzáfűzött reményeket. Illata, állaga jó, még egy kis csillám is van benne, ami abszolút belefér. Naponta kétszer használom már egy ideje, de nem több egy sima szemkörnyékápolónál, ha ér egyáltalán annyit. Amikor elkezdtem használni, pár napig úgy tűnt van változás reggelente, de lehet, hogy csak beleképzeltem :) Elfogy, de nem veszem újra.

Pipi
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 1.

briu

2016. január 10.

Nekem sajnos, öröklötten eléggé karikás és ödémára hajlamos a szemem, nem sok terméket lehet kapni kifejezetten erre a problémára, főleg ami szemmel láthatóan hatásos is.
Már, nem is vagyok benne biztos, hogy ezek a bőrproblémák külsőleg felvitt krémekkel/emulziókkal tartósan javíthatók.
Ha valaki még is tud ilyen csodaszert, feltétlenül írja meg nekem! :)

Ez az emulzió, vizes- zselés állagú, ami kicsit megnehezíti a felvitelét, mivel elég folyós. Adagolója viszonylag praktikus.

Használatkor enyhe bizsergő érzést kelt, főleg az első használatok során,de végeredményben nem irritálja szemet.

A vizes zselé viszonylag lassan szívódik fel, nekem kb. negyed óra. Sajnos közvetlenül nem lehet sminkelni rá, mert kicsit filmszerű réteget hagy maga után, ami sminkelés hatására "morzsolódik". A reggeli rutinomba ezért nem nagyon sikerült beépítenem, az idő hiány miatt inkább mindig kihagytam . . .

Este pedig valahogy nem kívánkozik a szemránckrém alá, a kettő együtt (negyed óra 20 perc elteltével is) ragacsos elegyet képez.

Ezért kétszer futottam neki a kúra szerű használatának, hogy megalapozott véleményt tudjak írni róla. Ami sajnos nem túl jó, a sötét karikákban semmilyen változást nem láttam, a duzzanatokat minimálisan és rövid időre csökkenti, mint mondjuk ha hideg kanalat teszel a szemedre . . .

Ezért "esemény előtt" alkalomszerűen esetleg el fogom használni, de biztosan nem veszem újra.

briu
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 10.

Ha valaki még is tud ilyen csodaszert, feltétlenül írja meg nekem! :)

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Acetyl Tetrapeptide-5, Sodium Hyaluronate
Peptidek: Acetyl Tetrapeptide-5
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Más néven Eyeseryl. E szerint a tanulmány és a Futurederm szerint szemápoló készítményekben használva növeli a bőrben a mikrocirkulációt és csökkenti a duzzanatokat. Mivel gátolja a kollagén rostok dezorganizált térhálósodását, így segít a bőr rugalmasságának visszaállításában, a vérerek átjárhatóságának csökkentésével pedig gátolja a szem alatti régióban történő vízfelhalmozódást. Egy tanulmány szerint sokkal hatékonyabb, mint a koffein.

Retinol és az ecetsav észtere. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő. A retinoidok az A-vitaminhoz hasonló kémiai szerkezetű, azzal azonos vagy legalábbis hasonló biológiai hatású vegyületek közös neve. Antioxidánsokat tartalmaznak, amelyek megkötik a szabadgyököket, megnövelik az irha vérellátását, szabályozzák és felgyorsítják a sejtek cserélődését, segítik a kollagén növekedését. Nemcsak a "felszínen" dolgoznak, mint az AHA és a BHA savak, hiszen lejutva az irháig (dermisig) visszaprogramozzák az UV sugarak által megsérült DNS molekulákat, újra egészségessé téve azokat. A retinyl-acetat kiválóan képes beszívódni a bőrbe a bőr zsírnemű anyagain keresztül. Az EWG szerint mérgező lehet az emberi szervezetre (sejthalált okozó, rákkeltő hatású és reprodukciós toxin), ezért a kozmetikumokban korlátozásokhoz kötött a használata, terhes nők esetében pedig kifejezetten kerülendő összetevő.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak