Fenty Beauty

Ár:   $24   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Andzsella, Módosítva: 2018. április 9.

Ár:   $24
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Sminkek szájra

Súlytalan, 12 órás fedést biztosító, lágy matt finish-ű folyékony rúzs. Tökéletes, univerzális vörös árnyalat, ami remekül passzol minden bőrtónushoz.

cattitude

2018. szeptember 14.

a legjobb rúzs, amit valaha birtokoltam. nem gondoltam volna, de tényleg kb az összes hypeot megérdemli. nekem az üvege kicsit körömlakkére emlékeztet (btw mikor lesz ilyen színű lakk? venném), az applikátor érdekes, de tényleg pontosan lehet vele dolgozni. a festék kitűnő, vékony rétegben is tökéletesen fed, nem érzed az ajkaidon, bársonyos matt finishe van - azért egy aláhidratálás jól jöhet, de nem emeli ki az ajak ráncait. a szín csodás, én hideg tónusú vagyok, így a hűvös, kékes vörös rúzsokat kedvelem, de ez is meglepően jól áll - feltételezem, ez a rúzs -tényleg- mindenkinek jól áll. poháron nyomot hagy, evés közben még nem próbáltam, itt azért gyanakszom, hogy nem fog tartani, főleg, mert úgy eszem, mint egy kisdisznó, de sebaj. várom már a többi árnyalatot is, rendkívül igazságtalan lenne, ha csak ezt az egyet kapnánk ebből a tökélyből :(

kicsit off, de ezt a rúzst sephora kártyából szereztem (köszi itt is Rita, amiért megvetted nekem!), amit először januárban akartam Kat Von D rúzsokra váltani, de a dhl elkavarta őket, mire megkaptam őket, már február lett, időközben Kat Von D-t is bojkottálom inkább a hihetetlen ostoba oltásellenessége miatt, szóval így lett meg ez a rúzs :D szeptemberben meg már remélhetőleg a Gloss Bomb is a birtokomban lesz

update: nincs szívem lepontozni, de az evést és az azt következő igazítást nem bírja, kenődik, csúszkál, befogja a bőröm... emiatt inkább 2 igazítást követően lemostam az egészet, mert lehetetlen volt szépen kiigazítani.

cattitude
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 14.

Kitty9526

2018. június 14.

A valaha volt legcsodálatosabb vörös rúzs a világon. Olyan precíz applikátora van, hogy szájceruzával sem lehet precízebb vonat húzni. A fedése és a tartóssága konkrétan egész napos (kivéve ha valamilyen zsírosabb ételt eszem). Minden pennyt megér. 5*************

Kitty9526
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 14.

svivko

2018. április 25.

Szent mennydörgés mennyire tökéletes ez a termék!
A csomagolás, a formula, az applikátor és a tartósság is kivételes.
Rendkívül pigmentált matt ajaklakkról van szó, ami nem szárad betonkeményre és lehelet vékony rétegben is tökéletesen fed. Egy kis lenyomatot hagy így iváskor például a pohár szélén, de nem mászkál az arcon és egyáltalán nem is szárít hosszútávon sem. Ajak kontúrozás nélkül is tökéletesen fel lehet vinni a szájra, de ha éles vonalakat nem szeretnénk, egy pufi ecsettel simán elsatírozhatjuk úgynevezett blurred lips vagy a koreai átmenetes ajkak megvalósításához, szerencsére nem köt meg villámgyorsan. Sokmindent kipróbáltam vele, és még alig fogyott belőle, mert általában elég egy mártás és meg is vagyok. Háklis vagyok a fogak sárgítására, ha vörös ajkakról van szó, de nem vettem észre ilyesmit, így ebből is jól vizsgázott.
Mivel ilyen vékony rétegben is szuperül teljesít, én szemhéjtusként is probléma nélkül tudom használni - persze külön ecsettel. Ott is tartós, pengeéles és gyönyörű eredményt lehet vele elérni.
Egyszerűen bűn lenne, ha nem jönnének ki több árnyalatban is ezzel a termékkel. Szavak nincsenek rá, hogy mennyire tökéletes. :)

svivko
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 25.

Szent mennydörgés mennyire tökéletes ez a termék!
A csomagolás, a formula, az applikátor és a tartósság is kivételes.

Emolliensek: Isododecane, Dimethicone, Trimethylsiloxysilicate
Szilikonok: Dimethicone, Trimethylsiloxysilicate
Színezékek: Red 7 / CI 15850, Yellow 5 Lake / CI 19140, Yellow 6 Lake / CI 15985

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!