KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Fing'rs

Ár:   2700 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szambi, Módosítva: 2013. szeptember 8.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

pomme

2017. május 23.

Óó, hát ez nagyon klassz :O Tökéletes vonalat tud az is húzni vele, aki tök béna az ilyesmihez (én), gyorsan szárad, nem lesz vastag, általában egy rétegben elég. Nem hittem benne, de szuper kis toll!

pomme
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 23.

duplaperec

2016. június 16.

Meglepett. Van az Essences valtozat, amit egyszer probaltam de iszonyat bena volt. Mikor ennek a ceruzanak meglattam a hegyet majdnem elsirtam magam, hogy 3x annyiert ugyanazt a benasagot vettem meg. Elkezdtem az elso vonalat es nem birtam abbagyni :) az osszes kormomet bevonalaztam vele. Szupi termek. Kicsit meg festekes volt a vege, mikor ratettem a kupakot🙄 Remelem nem szarad be.

Ja es a dm-ben 1500 Ft.

duplaperec
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 16.

Ja es a dm-ben 1500 Ft.

Monchochi

2016. június 2.

Manikűr tekintetében nagyon konzervatív vagyok, mert vagy vörösek a körmeim, vagy franciásak (vagy egyik sem). Mivel nagyon szerencsétlen vagyok sokszor az ecsetes lakkokkal, nagyon megörültem, hogy megláttam ezt a tollat, és nagy örömmel bele is dobtam a kosaramba. Kipróbáltam, tényleg nagyon szuper kis valami, de valamit még ki kell találjak arra vonatkozólag, hogy a szerencsétlen - néha reszkető - bal kezemmel hogyan húzom meg a jobbra a vonalakat...lehet marad a sablon. Egyébként a festék maga szép fehér, könnyen szárad, sokkal könnyebb ezzel fehér végeket varázsolni, mint ecsettel pepecselni.

Monchochi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 2.

estokani

2014. augusztus 12.

Pompás kis szerkezet. Nem hivalkodóan fehér, tökéletes nude francia manikürhöz. Gyönyörűen eloszlik, várakozáson felül teljesített. Nagyon könnyű használni, ezzel gyerekjáték a kétbalkezeseknek is szép francia körmöket alkotni! Csakis 5*

estokani
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 12.

bandita

2014. július 1.

Töredelmesen bevallom, béna vagyok, képtelen arra, hogy ecsettel franciavéget fessek, egyenletes vonallal, úgy, hogy a lakk felülete leheletszerű legyen!
Ezért is nem készítettem eddig szabályszerű francia manikűrt.
Egy új mintám alapja azonban egy tökéletes, hófehér francia körömvéggel rendelkező manikűr, ami sehogysem akart összejönni, sablonnal sem.
Aztán elővettem ezt a tollat, és körmönként 10 másodperc alatt felhánytam az áhított körömvéget.

Maga a ketyere kibontva olyan benyomást kelt számomra, mint egy írószeres lakk-toll, a testében kis, festéket tartalmazó tartály, golyócskával, a hegye pedig igen kemény, filctoll szerű, duci, de tűhegyes végű, kemény rost hegy.

Papíecetlin, pár nyomkodással indítható a festék, ami úgy terül, olyan egyenletességgel, mint az álom.
A fehérnél is fehérebb!
Menet közben képes voltam vonalat korrigálni úgy, hogy a felület hibátlanságát végig megtartottam!
A határvonal pengeéles, de tapintásra nem érezhető....VÉGRE! Rühellem, amikor még azért kell küzdeni, hogy elfedjem a franciavég keltette "lépcsőt"!

Akár nagy felületen is biztonsággal alkalmazható, hosszú körmök esetén.
Gyors száradás, és legalább három különböző márkájú körömlakkal kipróbálva egyik sem maszatolta el a festéket.

Nem hinném, hogy van ennél jobb francia körömvég megalkotására szolgáló, szabadkézzel működtethető alkalmatosság.

bandita
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. július 1.

Ezért is nem készítettem eddig szabályszerű francia manikűrt.

A fehérnél is fehérebb!

Akár nagy felületen is biztonsággal alkalmazható, hosszú körmök esetén.

sephora

2014. május 18.

Ez egy csúcsszuper találmány!!!!
A lábamon használom és csodaszép francia pedikűrt lehet vele készíteni.
1 réteg alapozó lakk, erre jön a körömvégekre ez a fehérítő toll, majd 1 réteg színtelen vagy nude árnyalat.
Gyorsan szárad, a fedése tökéletes, könnyű vele dolgozni, nem igényel extra kézügyességet.

sephora
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 18.

Ez egy csúcsszuper találmány!!!!
A lábamon használom és csodaszép francia pedikűrt lehet vele készíteni.

spiky2005

2013. szeptember 26.

Nagyon szép fehér, precíz vonal húzható, gyorsan szárad, tökéletes manikűr készíthető vele!!

spiky2005
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. szeptember 26.

szambi

2013. szeptember 10.

Nagyon jó, évek óta ezt használom. Könnyű vele dolgozni, intenzív fehér színe van, és nagyon sokáig elég egy tubus, vagy toll vagy minek nevezzem. Rettentő praktikus, ezen kívül mást el sem tudok képzelni az otthoni francia manikűrhöz.

Arra számítsatok, hogy ahogy öregszik, úgy nehezebb indulásra bírni a festéket, mert ugyebár szárad ami a hegyében marad. Olyankor alaposan fel kell rázni és egy papíron próbálgatni, amíg nem kezd el jönni belőle.

szambi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 10.

Hidratálók: Caprylyl Glycol

Nátrium-magnézium-szilikát. A kozmetikumokban kötőanyagként használt (binding agent, segíti a többi összetevő egymáshoz kötődését).