KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Finigrana

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   15 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Tvylvis, Módosítva: 2017. május 19.

Kiszerelés:   15 ml és 100 ml
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz, Normál

Kókuszvaj és sheavaj keveréke a normál, érzékeny és száraz bőr számára. Színezék- és tartósítószermentes, vegán termék.

Emolliensek: Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Cocos Nucifera (Coconut) Oil