KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Fit + Vital

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szépségvitaminok
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: chococat, Módosítva: 2013. november 18.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Szépségvitaminok

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

AnnaPanka

2014. szeptember 23.

Teába szoktam tenni. Az a kis mérőkanál tényleg nagyon cuki, csak azt nem értem, mire elég. Merthogy semmire, az tuti... Kiskanállal szoktam kivenni belőle, azt a mérőkanalat meg majd elhasználom arcpakolás kikeveréshez. Az ára jó, és örültem, hogy találtam, mert több gyógyszertárban is voltam, de nem nagyon tudtam aszkorbinsavat venni, vagy csak nagyon keveset. DM-ben sem lehetett kapni, úgyhogy ennek tényleg örültem, hogy megtaláltam, hosszas keresgélés után.

AnnaPanka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 23.

Orchid

2013. november 18.

Nagyon szeretem, több részletben fogyasztom a napi adagot, fele annyi idő alatt kihozott a megfázásból, mint bármi más. És nagyon cuki az adagolókanala is. :D

Orchid
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 18.

Antioxidánsok: Ascorbic Acid
Vitaminok: Ascorbic Acid