KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Fleur de Santé

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   Fleur de Santé márkabolt, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: trix, Módosítva: 2012. szeptember 5.

Lelőhely:   Fleur de Santé márkabolt, online
Kategória:   Sminkek szájra

Finom, selymes állagának köszönhetően könnyen felvihető az ajkakra. Minden árnyalat értékes összetevőket, vitaminokat tartalmaz, hogy a száj sokág gyönyörűen ápolt, puha és ragyogó legyen.

banhanna

2018. május 16.

Satin sandalwood színben van meg, anyukámtól kaptam. Nagyon szép a színe, tartós és krémes állagú. Kellemes érzetet hagy. Ősszel és télen szeretem leginkább használni.

banhanna
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 16.

Titvog

2016. április 7.

Nekem is újsághoz volt, és nekem ez volt az első piros rúzsom. Dramatic red árnyalat van meg, és imádom. Finom az illata, selymes, hidratál. Évek óta megvan, de még mindig nagyon jól bírja. Nem tudom mi ez a márka, sose hallottam róla, üzletekben se láttam, de ha egyszer találkozom vele veszek még ilyen rúzst. :) Úgy érzem ez egy igazi örök darab, és a csomagolása is igazán elit.
A szín egyébként nagyon sokáig tart az ajkaimon, kifogástalan :)

Titvog
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. április 7.

A szín egyébként nagyon sokáig tart az ajkaimon, kifogástalan :)

aukszflora

2014. december 28.

Én is még régen az újsághoz kaptam, szóval már vagy két éve megvan. Még kb félig van, de még kellemes az illata és nem bántja a számat. Nekem ez volt az első rúzsom, és miatta döntöttem úgy, hogy több kell. Már az első használatkor tudtam, hogy imádom! :D Nagyon kellemes krémes állaga van, nekem satin nude színben van meg ami hasonló a szám színéhez, szóval tényleg egy hétköznapi nude hatást lehet vele elérni. Nagyon szép szín és kb 3-4 órát kibír. A számat sem szárította ki soha. :) Azóta sok rúzsom van már, de még sokszor ezután nyúlok, mert hétköznapokra tökéletes. Ha elfogyna és lehetne még ilyet kapni, szívesen újravenném.

aukszflora
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 28.

MakeupPorn

2014. november 7.

Erről a márkáról hiányosak az ismereteim holott a legelső piros rúzsom hozzájuk kapcsolódik,ami a "Dramatic".Meg kell hogy mondjam hogy a mai napig az egyik kedvenc piros rúzsom(igen,jobban szeretem a Mac-esnél is) mert rajtam ez az árnyalat kimondottan előnyösen mutat.Meglepően jók az összetevők is,nem szárít,kimondottan kellemes!

MakeupPorn
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 7.

ylexe

2013. december 30.

Szép szín, olcsó!

ylexe
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 30.

Szép szín, olcsó!

_ca_

2013. október 10.

Két különböző színű példánnyal is rendelkezem: közepesen tartósak, gyönyörű színük van és nem szárítanak - kellemes hétköznapi rúzs mind a kettő.

_ca_
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 10.

chloe18

2013. augusztus 27.

Nekem is újság mellé volt csomagolva, és nem hittem volna, de megtaláltam benne a tökéletes vörös rúzst. Dramatic red az árnyalat neve, és egyszerűen tökéletes. Tartós, pigmentált, nem szárít. Szerelem.

chloe18
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. augusztus 27.

Druszilla

2013. július 14.

Én, aki nem szereti különösebben a rúzsokat, be kell valljam, ez telitalálat. Ahhoz a bizonyos újsághoz járt (háhá:D), amit ráadásul mástól kaptam, tök gyanútlanul. Mondtam is magamban, hagy a rúzst majd odaadom valakinek. Aztán kibontottam, és láss csodát... egész jó, egész jó! A külleme (maga a rúzs) alapján egy könnyedebb, áttetszőbb, kevésbé fedő valamire számítottam, de egy jól pigmentált, határozott színű terméket kaptam helyette. Satin sandalwood színben van meg, amit eddig még nem volt alkalmam túl sokszor bevetni (csak egy színházi estén), de terveim szerint ősszel övé lesz a főszerep:) Ez a szín, annyira szép... sötét fáradt rózsaszín. Nem tudok hibát találni benne:)

Druszilla
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 14.

bandita

2012. november 28.

Velem is hazajött egy ilyen rúzs a magazinommal, hála Nektek, lányok! Már a buszmegállóban téptem a celofánt, hogy megsasolhassam az árnyalatot és döbbenetesen szép, Warm Chestnut színt mondhatok a magaménak!! Ez egy meleg, barnásvörös árnyalat, szaténosan fénylő felület. Tudatosan sem választhattam volna különbet ennél. Kellemesen hidratál, örülök nagyon.

bandita
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. november 28.

samtelen

2012. november 27.

A decemberi Marie Claire-hez megint ilyen rúzs van ajándékba, úgyhogy a májusi után megint megvettem, mert nekem bevált (a Sandalwood árnyalat). Elég jól hidratál és szép a színe, bár nem túl erős, de nappalra tökéletes. Az öt csillagot csak azért nem kapja meg, mert nem elég tartós, de amúgy szerintem abszolút megéri; ha elfogy a magazinos, szerintem megvenném katalógusból is.

samtelen
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 27.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Retinol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid
Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: PEG-8
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Retinol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid

Retinol a I v

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0