KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Floren

Ár:   299 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   hipermarketek, eurós boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: tátombák, Módosítva: 2014. május 5.

Lelőhely:   hipermarketek, eurós boltok
Kategória:   Tusfürdők

Krémes hab, érzéki csábítás, tisztaság és felüdülés egy fáradt nap után. Bőrvédő és tápláló hatóanyag tartalmú kakaó kivonatát tartalmazó ellenálhatatlan csokoládé illatúkrémtusfürdő ápolja és tonizálja a bőrt.

Bőrsemleges pH-érték, hoozzáadott színezéket nem tartalmaz.

Kiszerelés: 300 ml

Kmerci

2017. szeptember 20.

Nem tetszik az összetevői listája, megfelel az árának...Hamar elmegy az illata nem érződik csak fürdés közben, ettől függetlenül szeretem mert nem szárítja a bőröm. :)

Kmerci
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 20.

pigglypig

2017. június 3.

Imádom a csoki illatú dolgokat, szóval nálam nagyon bevált :) Nem szárítja a bőröm sem, az árát 100%-osan megéri.

pigglypig
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 3.

CzFru

2017. január 16.

Nagyon hamar elment az illata, amit sajnálok, mert amúgy egész jó kis termék, de nem kiemelkedő.

CzFru
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 16.

Vizililiom

2016. december 27.

Nagyon szeretem, isteni az illata. ;)

Vizililiom
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 27.

Nagyon szeretem, isteni az illata. ;)

evare

2016. december 4.

Fillérekbe került, ennek ellenére meglepően jó minőségű, fehér színű, könnyű szuflé-állagú tusfürdő.
Az illata csodálatos. Mindig keresem a csoki illatú termékeket, de ez minden eddigit felülmúlt.

evare
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. december 4.

janvidia

2016. október 22.

Nagyon finom csokis illata van! Nagyon szerettem. Kissé híg volt, így hamar fogyott és a kupakja is hanar megadta magát.
2 hét alatt elhasználtam.
A kupak miatt csak 4 csillagot adok.

janvidia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 22.

2 hét alatt elhasználtam.
A kupak miatt csak 4 csillagot adok.

kisizé

2016. október 22.

Ennyi pénzért nagyon megéri! Bár nem túl tartós az illata, nem igazán habzik, de isteni az illata! igazi élmény a zuhanyzás ezzel!

kisizé
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 22.

RimmelAthen

(!)
2016. július 27.

Hihetetlen finom az illata és teljesen jól tisztít. Nekem az állagával semmi problémám, szeretem, nagy kedvenc. Ár-érték arányban tökéletes.

RimmelAthen
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 27.

kalmaniki

2016. július 6.

Isteni csoki illata van, összefut a nyál a számban tőle, nyamiiii. Jól tisztít, nem szárítja a bőrömet, talán kissè túl híg, de szerintem jó kis tusi.

kalmaniki
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 6.

doreszka94

2016. június 14.

Alig vártam, hogy kipróbálhassam. Tubusból isteni csokis, kakaós illata van, imádom. Viszont túl híg, meglepődtem, első használatkor kb a fél flakont kiöntöttem,nem vártam, hogy ennyire folyós. Használat közben nem adja azt az érzést,amit vártam. Annyira nem volt intenzív illata közbe és utána sem éreztem. Kicsit csalódás volt...

doreszka94
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 14.

Hidratálók: Propylene Glycol, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Lactic Acid

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.