KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Floren

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   hipermarketek, eurós boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szuperninaa, Módosítva: 2013. február 6.

Lelőhely:   hipermarketek, eurós boltok
Kategória:   Szappanok

A Floren folyékony szappan növényi eredetű összetevője elősegíti a bőr kíméletes tisztítását. Bőrápoló és ásványi anyagokban gazdag, tengeri alga kivonatot tartalmaz. Bőrbarát PH. Gyakori kézmosáshoz alkalmas.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Poptie

2017. május 7.

Utántöltőt vettem ebből. Az egyik legolcsóbb volt, és az illata is nagyon finom, abszolút örülök, hogy ezt választottam, biztosan újra veszem majd.

Poptie
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 7.

epresfagyi

2014. április 17.

Jó árban van, és finom illata van:)

epresfagyi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 17.

Jó árban van, és finom illata van:)

siss

2013. november 15.

Olyan jó illata van.Ennek van legjobb az összes közül.Már a sokadikat vesszük.Pedig az elején felemás volt a viszonyom vele,mert tetszett is,de máskor meg wc illatosítóra emlékeztetett.Aztán valahogy ez elmúlt és baromira megszerettem.Nem szárít,jól habzik,tisztít.Valóban olyan dekoratív a szép kék színével a mosdó szélén.

siss
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. november 15.

Maniac

2013. november 14.

Mindent leold, de mégsem szárít, édeskés illata van, amit én nagyon kedvelek és tetszik a flakon is!

Maniac
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. november 14.

Macilány

2013. március 23.

A literes utántöltő kiszerelését vettem 300.- ért a Goods Marketben. Csatlakozom az előttem szólókhoz, már mindent leírtak. Abszolút megéri!!! Ettől többet nem várok egy kézmosótól.

Macilány
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 23.

kawa.kriszta

2013. március 12.

Az illata diszkrét, kevés is elég belőle, jól tisztít! Az én bőrömet nem szárítja. A literes kiszerelést szoktam venni 270 Ft-ért százforintos boltban. Nálam 5 csillagos!

kawa.kriszta
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 12.

szuperninaa

2013. január 25.

Nagyon finom illata van, jól tisztít, nem szárít, nem irritál.
Abszolút megéri az árát, az utántöltője 1 literes és az is közel olyan áron van mint a pumpás! 350.- forint körül van az ára.

szuperninaa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. január 25.

Nagyon finom illata van, jól tisztít, nem szárít, nem irritál.

Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin