KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Floren

Ár:   400 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   hipermarketek, eurós boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dorisz93, Módosítva: 2014. augusztus 28.

Lelőhely:   hipermarketek, eurós boltok
Kategória:   Tusfürdők

Krémes hab, az aloe vera kellemes illata, kényeztető tusolás egy fáradt nap után. A flavonoidokban gazdag bodzabogyó kivonatát tartalmazó krémtusfürdő ápolja a bőrt.

Bőrsemleges pH-érték, hozáadott színezéket nem tartalmaz.

Kiszerelés: 300 ml

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Bnemrita

2017. május 14.

Én 250-ért vettem az Auchanban. Jó illata van nagyon, jól habzik, meg vagyok vele elégedve.

Bnemrita
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 14.

Krisztinaia

2017. április 17.

Az illata miatt vettem meg. Kicsit túl folyékony volt.
Elhasználtam, de nem venném újra. Más tusfürdők után érzek egy kis plusz puhaságot a bőrömnél, ezután viszont inkább irritáltnak éreztem a bőröm.
Nem látszott rajta semmi, de mégsem éreztem olyan kellemesen magam.
Isana, Balea egy árban van vele, és jobban megéri.

Krisztinaia
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 17.

Az illata miatt vettem meg. Kicsit túl folyékony volt.
Nem látszott rajta semmi, de mégsem éreztem olyan kellemesen magam.
Isana, Balea egy árban van vele, és jobban megéri.

pilleriin

2017. március 29.

SOS szükségem volt tusfürdőre, és épp egy 100 Forintos boltban tudtam csak bevásárolni, ezért ezt vittem haza. Nem volt rossz az ára, és a flakonban is finom illata volt. Kicsit Balea-koppintásnak tűnik a csomagolása, ezt cikinek tartottam a vásárlás alatt is, de inkább ezt vettem meg, mert a 300 Ft körüli áron kapható tusfürdők közül ennek fogott meg az illata... Alig bírtam elhasználni, szappanként végezte. Az állaga nem tetszett, a bőrömön fura lett az illata.

pilleriin
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 29.

Rure90

2017. március 21.

Nem rossz. Kicsit folyós, de túlélem. A nagyobb rossz, az az, ha más illattal keveredik (hajbalzsam, stb), akkor valahogy "hányás" szag lesz körülöttem. És nem csak én vettem észre, én arra gondoltam, biztos a ruhámnak van ilyen szaga, vagy valami, de a barátom mondta, hogy amióta ezt a tusfürdőt használom, van egy ilyen mellékillata.
Mindenesetre magában jó, szóval nem fogom teljesen lepontozni. :)

Rure90
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 21.

Mindenesetre magában jó, szóval nem fogom teljesen lepontozni. :)

BogyoBalm

2016. december 29.

Ez a kedvencem! Kellemes az állaga tartós az illata, nem szárít, tökéletes!

BogyoBalm
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 29.

Ez a kedvencem! Kellemes az állaga tartós az illata, nem szárít, tökéletes!

incsucsunna

2016. december 21.

Az árkategóriájához képest nagyon jó, nekem ez a zöldteás és a feketeszedres a két kedvenc illatom belőle. A csokoládés viszont borzalom, de valószínűleg csak nekem, aki a gyümölcsösebb, frissebb illatokat szeretem.

incsucsunna
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 21.

lovecreams

2016. augusztus 7.

Olcsó és jó. Az illatát imádom, és semmi káros hatással nem volt a bőrömre. Venni fogok még ilyet!

lovecreams
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 7.

JudithBeauty

2015. július 29.

Nagyszerű krémtusfürdő, imádom! Az állaga is jó, az ára kedvező 330 Ft volt az euros boltban. A bodzán kívül erdei gyümölcsös illatot is érzek a flakonban, ami édeskés illatba megy át. Nem szárítja a bőrt. Újravevős!

JudithBeauty
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 29.

dorisz93

2014. augusztus 16.

Nekem nagyon tetszik, főleg az illatát imádom, egy fáradt nap után tényleg felfrissít, jól tisztít, és öröm beállni a zuhany alá. A Floren nagyon eltalálta ezeket a tusfürdőket, bár szerintem a Baleáról mintázta őket. Mindenesetre az ára is verhetetlen, 250 Ft-ért simán megéri. Az Euro Familyben kapható :) 5*
A blogomon írtam is róla (illetve a Baleával összehasonlítva) egy részletesebb tesztet: http://beautymaniacblog.blogspot.hu/2014/08/floren-tusfurdo-balea-hasonmas.html#more

dorisz93
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. augusztus 16.

Antioxidánsok: Sambucus Nigra (Elder) Fruit Extract
Gyulladáscsökkentők: Sambucus Nigra (Elder) Fruit Extract
Hidratálók: Propylene Glycol

Fekete bodzaként ismert. Hatásos antioxidáns, köszönhetően a természetes flavonoid összetételének. Gyulladáscsökkentő és immunerősítő hatása is van.