KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Floren

Ár:   250 ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   hipermarketek, eurós boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: tátombák, Módosítva: 2014. június 23.

Ár:   250 ft
Lelőhely:   hipermarketek, eurós boltok
Kategória:   Tusfürdők

Krémes hab, a lime frissítő illata, kényeztető tusolás egy fáradt nap után. A joghurtból származó proteint tartalmazó krémtusfürdő ápolja a bőrt.

Bőrsemleges pH-érték, hozzáadott színezéket nem tartalmaz.

Kiszerelés: 300 ml

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

gittus0924

2017. április 13.

Szintén tipikus nyári tusfürdő, de ezt is ősszel/télen használtam el :D nagyon finom illata volt és nem irritált

gittus0924
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 13.

BOBI9

Korcsoport: < 18
2017. január 18.

Imádom az ilyen citrusos tusfürdőket.Nekem kicsit hasonlít a Balea Limeos tusijára.Talán kicsit híg,de az illata viszont tartós. 5*.

BOBI9
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. január 18.

ildi74

2015. szeptember 5.

Nyáron életmentő volt a friss, citrusos illatával. Nagyon jól habzik, nem szárít, az illatát pont addig éreztem míg tusoltam, de ilyen pénztárcabarát árért cserébe elnézem neki. Az összetevői lehetnének szebbek, de ennek ellenére jövőre ha lesz még, újraveszem a kánikula idejére.

ildi74
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 5.

Dézi

2015. február 27.

Nagyon fincsi citrusos illatú frissítő tusi :) Rohanós napok után vagy nyáron a nagy melegben isteni

Dézi
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. február 27.

rosa.love

2014. augusztus 8.

Teljesen jó tusfürdő,végre valami,aminek nem cukorszirup szaga van. 250ftért vettem az euro familyben.

rosa.love
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. augusztus 8.

tátombák

2014. június 13.

Anya a legjobbkor vette. Igazi nyári hűsítő, főleg így, hogy szerintem kicsit megkapott a nap :)
Kiszerelése, sőt szerintem az összetevői is ugyan olyanok, mint a csokis testvének, csak az illatanyag más benne. Ez is viszonylag híg, elég megdönteni a tubust, mert nagyon jön belőle. (bár lehet csak az Avonos tusolózselé után furcsa az átállás)
Az illata a kiskori nyári táborokra emlékeztet, mindig ilyen illatú tusfürdőm volt. Nagyon citromos, fürdés végére tolakodóan ablakmosó szagú. Nyárára szerintem ideális, télre abszolút nem tudom elképzelni

tátombák
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. június 13.

Hidratálók: Propylene Glycol

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.