KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Floren

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   hipermarketek, eurós boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Juliette, Módosítva: 2011. május 23.

Lelőhely:   hipermarketek, eurós boltok
Kategória:   Tusfürdők

Tusfürdő kíméletes tisztító hatással és kellemes parfümös jellegű illatanyaggal.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

bettina28

2016. december 15.

Nekem az illata annyira nem jött be, émelyítően édes. Narancssárgába van meg nekem, a színe is furcsa hogy totál sárga marad, nem habzik. Alig várom hogy elfogyjon, kidobni nem fogom mert ajándékba kaptam de biztos hogy nem venném újra. Ja és a kupakja már akkor eltört mikor el se kezdtem használni, gyenge műanyag, könnyű "túltekerni" a csavaros megoldással. Az összetevő lista sem tetszik :/

bettina28
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 15.

Cicuu

2014. október 4.

Nem rossz,nagyon finom rágógumi illata van,megéri az árát. :)

Cicuu
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. október 4.

Nem rossz,nagyon finom rágógumi illata van,megéri az árát. :)

alexandra_domotor

2014. augusztus 27.

Nem szeretem a tusfürdőket, inkább szappan párti vagyok, de ezeknek nagyon szerettem az illatát. Jó az ára a kiszereléshez képest. Ami rossz benne, hogy sok kell belőle mert alig habzik.

alexandra_domotor
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. augusztus 27.

seherezádé89

2014. május 19.

finom édes rágó illata van. Az a bajom vele, hogy elég gyenge az illata, hamar elmegy, és elég nehezen habzik, és a bőrt is szárítja. Viszont nagyon olcsó.

seherezádé89
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 19.

little lady

Korcsoport: < 18
2014. március 8.

Az az illat! Annyira imádom.Igaz nem tart sokáig az illata, de egy hosszabb fürdésnél nagyon nyugtató.Nem szárít de nem is hidratál.Tisztító hatása megvan.Szeretem.

little lady
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2014. március 8.

L.ajla

2013. november 3.

Imádom az illatát :) amúgy egy sima tusfürdő.

L.ajla
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 3.

Imádom az illatát :) amúgy egy sima tusfürdő.

Dynu

2013. március 21.

Igaz már nem vagyok gyerek, de imádom az illatát, és mindemellett olcsó és sokáig elég.

Dynu
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 21.

noxibaba

2013. január 28.

Júúj! Tini koromban nagyon sok ilyet elhasználtam. Olcsó volt és kiadós is, vagyis fogjuk rá! Ez a rózsaszín volt a kedvencem, kisit olyan rágógumi illata volt. Imádtam. Néha képes voltam a felét belenyomni a fürdőkádba, és habpartit rendeztem. :) Akkor nem volt gond a bőrömmel, semmi sem szárította, így ez sem. Valamelyik héten kerestem a 100Ft-osban, de már ott nincs. :(

noxibaba
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 28.

Maniac

2013. január 28.

Egyszer használtam ezt a rózsaszínt, kellemes, púderes illata van. Kicsit szárít, de nem rossz. Máskor is szívesen fürdenék vele. :)

Maniac
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. január 28.

orban.klaudia

2012. november 5.

Imádom. Olcsó, jó, és iszonyatosan finom az illatuk! A kék és a zöld a kedvencem. :]

orban.klaudia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 5.

Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!