KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Flormar

Ár:   790 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Flormar stand, Nailland   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: vlilla0522, Módosítva: 2013. március 5.

Lelőhely:   Flormar stand, Nailland
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Mattító fedőlakk.

Ár: 800 Ft /2db , Eladó: mlilla
Állapot: Egyszer próbált , Helyszín: Budapest, Zalaegerszeg , fizetés: Személyes átvétel lehetséges

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

AnnaPanka

2014. február 2.

Most kentem fel az előbb, és IMÁDOM! Én egy piros Moyra lakkra kentem rá, és azon is tökéletesen működik. Az összes körmöm szépen egyenletesen matt, nagyon jól néz ki. Az külön tetszett benne, hogy véletlenül belenyomódott a pólóm az egyik körmömbe, és ki tudtam simítani, el sem hittem. :D Mintha nem történt volna vele semmi. Eddig nagyon tetszik, csillagos ötös.

AnnaPanka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 2.

Xion7904

2013. október 26.

Véletlenül találtam rá. Hú, csak néztem, tényleg matt körmöt csinál! Saját (flormar) körömlakkjaimra tettem rá, és láss csodát! A normál körömlakkot felviszed, vársz - én 5 percet vártam lehet, lehet, hogy sok, de mindegy- pár percet, és áthúzod vele. ezzel is vársz, és tadam... Szuper matt! (kapásból 2 színre is kipróbáltam: szürke, és army zöldre, de tuti lesz feketén is!)
Ára: 790 Ft, én a budapesti Árkádban vettem.
Nekem azért is jó, mert ritkán veszek új színeket, így a megszokott fényes körömlakkjaim egyből új értelmet nyernek! Nem beszélve a pénztárcámról! ;)
Így ősszel, nagyon állat! Nekem tuti befutó, szerintem egész télen kedvenc lesz!

Xion7904
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 26.

Ára: 790 Ft, én a budapesti Árkádban vettem.

karina

2013. február 13.

A legjobb matt fedőlakkom. Tenyleg igazi matt! Es nem farad el az effekt a harmadik koromnel...

karina
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 13.