KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Flormar

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Flormar stand, Nailland   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Nicu, az összetevőket feltöltötte: dbarbara88, Módosítva: 2015. november 12.

Lelőhely:   Flormar stand, Nailland
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Timitami

2017. március 2.

Nekem a 022-es, tűzpiros szín van meg belőle olyan régóta, hogy nem is emlékszem mikor vettem. Legalább 5 éve. Az persze nagyon jó, hogy ennyi idő alatt se romlott meg, nem száradt az üvegbe, hanem most is szépen fel lehet kenni. Nekem az a bajom vele, hogy nagyon lassan szárad, és nem olyan könnyű lemosni, mint az Yves Rocher zselé hatású lakkját. De szépen fed, leginkább akkor tetszik, ha teszek alá egy színtelen lakkot, és arra húzom rá ezt. De ha csak ezt kenem fel közvetlen a körömre, akkor se rossz. Közepesen tartós, ami engem nem zavar, két-három nap után kezd kopni. Az említett Yves Rocher lakk azonban simán bírja hat napig. Én egy csillagot levonok a lassú száradás miatt. Azt azonban nem tudom, hogy kapható-e még, már rég nem látom a standot a plázában, ahol ezt vásároltam. Nem emlékszem, hogy pontosan mennyibe került, de arra igen, hogy olcsó volt a DM-es lakkokhoz képest, másként nem vettem volna meg. Ráadásul elég tetemes mennyiség, 11 ml van egy üvegecskében.

Timitami
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. március 2.

MadamTitok

2016. március 16.

A legszuperebb körömlakk amivel eddig találkoztam. 3 darab van nekem belőle, 011 -es lilásrózsaszín sok -sok csillámmal, 017-es gyönyörű csillogós piros, 023-as Barackvirág-tüdőszín , fantasztikusan szépen csillog. A gyöngyösi Tezso-deóban vettem pár éve, még egyik sem sűrűsödött be. Nagyon jól bírják a strapát.Nálam 5*** -osak! Sajnos nem tudom kapható-e még.

MadamTitok
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. március 16.

ALettah

2016. március 8.

Legalább 5 éve megvan egy üvegecském a 040-es visító piros árnyalatból, nem száradt be, tökéletes! Egy rétegben is szuper erős színt ad. Teljesen odavagyok érte, ez egy szuper körömlakk! Fedőlakkal nálam nagyon tartós is. A színárnyalatot is szeretem, de a karakteressége miatt ritkán használom, így nem unom meg.

ALettah
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 8.

szViki095

2015. szeptember 17.

Legjobb körömlakkom! :) Több éve megvan, és nem szárad be, és már nagyon sokszor használtam, de még mindig félig van. Pedig használtan lett az enyém a barátnőmtől :) Nagyon szép színe van, az enyém 017-es.

szViki095
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. szeptember 17.

Villango

2015. január 28.

Nekem itthon Moyra-ból van egy doboznyi, mert fedőlakkal nekem szépen tartották magukat, de mostanában valahogy mégsem elég tartósak. Flormor körömlakkot karácsonyra kaptam, és arra jöttem rá, hogy le elsz cserélve a Moyra hadseregem, mert sokkal többet nyújt, tartósabbak, szebben is fednek, árban pedig szintén nagyon kedvezőek.

Villango
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 28.

gendur.berni

2014. január 10.

Bordó színűm van, szép csillogós árnyalat. Nagyon szeretem, mert jól fed, gyorsan szárad és elég tartós is. Elég régóta itt hever a fiókomban, de még mindig nem száradt be.

gendur.berni
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 10.

Dark Purple

2013. november 20.

A 023-as árnyalat van meg, ami egy pinkes barack, nagyon apró arany csillámokkal. Felkenve álomszép, két rétegben teljes fedésű. Gyorsszárító fedőlakkal használom, de a rétegek felkenése között mindig várok 15 percet a száradásra, így nekem jól működik. Egy négyest adok neki.
Abban nem hiszek, hogy alaplakkra rádobunk még két-három réteg színes lakkot gyorsan és azt egyben megszárítja egy fedőlakk öt perc alatt. Szerintem ez elég irreális elvárás lenne.

Dark Purple
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. november 20.

dbarbara88

2013. október 14.

Én is a 001-est vettem meg, imádom önmagában és más lakkok főlé kenve is, jól szárad , gyönyörűek benne a csillámok.

dbarbara88
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 14.

Criszty

2013. június 19.

Nekem is a 001-es csillámos lakk van meg. Rengeted a csillám benne,már egy rétegben is. Nagyon tetszik a folyékony állaga,így könnyű vele dolgozni és nem hagy csíkokat. :) Én egyéb lakkok fölé szoktam használni,de mindig gyorsan megszárad és nálam fedőlakként viselkedik. Nem pattog, fényes, kemény fedést biztosít. :) Én elégedett vagyok vele! :)

Criszty
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 19.

Nicu

2013. január 25.

Egy átlátszó, rózsaszín csillámosat vettem, 001. Már több, mint 2 napja van a körmömön, mosogatást is bírta alaplakk és fedőlakk nélkül. Szépen csillog, fényes. Volt már korábban egy sötétebb rózsaszínem, az is sokáig bírta. Szóval 5 csillag.
Update: 3. napon kezdett lepattogni, de nálam ez nagyon jó, mert 2 napot bír ki nálam minden lakk max. Megvettem a 005-öst, fehér csillámos. 2 rétegben gyönyörűen fed.
Update 2: Ez a fehéres borzasztó, nagyon lassan szárad, másnap reggel már lepattog. Kár érte, szép a színe. Újra nem veszek belőle.

Nicu
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 25.

Fényvédők: Benzophenone-3
Illatanyagok: Ethyl Acetate, Isopropyl Alcohol, N-Butyl Alcohol
Színezékek: Red 7 / CI 15850, Black 2 / CI 77266, Aluminum Powder / CI 77000, Yellow 10 Lake / CI 47005, Ferric Ammonium Ferrocyanide / CI 77510, Red 6 / CI 15850, Carmine / CI 75470, Yellow 5 Lake / CI 19140, CI 60725, CI 74160, CI 74260, Titanium Dioxide / CI 77891, CI 77492, CI 77499, Bismuth Oxychloride / CI 77163, Red 34 Lake / CI 15880

Színezék. Barnás sárga.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.

Színezék. Piros.

Szintetikus színező anyag. (Lila)

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!