KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

For Your Beauty

Ár:   399 Ft   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Noah27, Módosítva: 2017. január 12.

Kiszerelés:
Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Ecsetek

Professzionális ecset szintetikus szálakkal.

random

2018. április 1.

Én mindenképp highlighterecsetként akartam használni. Egyebként én a visszafogottabb fényt kedvelem.
Hátőőő...
Ha nagyon erősen fényes termékkel próbálkozom, akkor megkapom a hőn áhított hatást :D
A lovely paletta legsötétebb színét nagyon szépen felvesz és teríti. A legvilágosabbat nagyon építeni kell vele hogy látsszon, a középsőt nem lehet ezzel használni. Ugyanaz a márka irizáló pirosítója viszont szépen használható highlighterként ezzel.
Illetve amire nagyon jó, hintőport felvinni a homlokomra, hogy ne fényesedjen ki, és a szemüveg nyerge alá, hogy ne csússzon le.

UP: sikeresen beépült a rutinomba, de csak bizonyos termékekhez. A RdeL young Shade and shine trió középső színét gyönyörűen felviszi ahova csak akarom, ez a kvázi mindennapos highligter-rutinom (nem sminkelek mostanság mindennap). A másik amivel jól kijön, az az unikornisos paletta ugyanattól a márkától. Ha az ecset oldalát használom, akkor a nagyon nagy csillámokat "leejti", a többit szépen teríti, így nagyon szép hatást lehet vele elérni akár nagy területen is. Biztos vagyok benne, hogy ennél sokkal jobb legyezőecsetek is vannak, úgyhogy marad a négy csillag, de egész jól kibékültem ezzel. Érdemes vele próbálkozni, főleg egy nagyszemű csillámokat is tartalmazó préselt por highlighter esetén.

UP2: kénytelen vagyok megadni neki az 5. csillagot. hiába próbálkozom ugyanis a drágább, profibb, minőségibb highlighterecsetekkel, legyen az kicsi vagy nagy, keskeny vagy duci, tömött vagy laza, kúpos vagy legyező, mindegyik csak csillámos hatást tud felapplikálni (olyan tisztességes diszkógömböset, vagy mikor az ötéves magára borítja a csillámporkészletét). ez viszont, ezzel ellentétben olyan szép sima és fényes felületet hagy, hogy ihaj... ja, és mindemellett akárhogyan mosom, egyetlen szálat sem hullatott az elmúlt (egy? másfél? amióta megvan :D) évben.

random
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 1.

Hátőőő...

Pocok96

2018. február 25.

Én ezt a felesleges smink eltávolításához használom, hogy ne legyen poros hatású a sminkem. Erre jó, másra nem igazán!

Pocok96
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 25.

draculina

2018. február 22.

Ennyi pénzért nyilván nem a legjobb minőségű ecsetet adják, de meglepődtem hogy működik :D Nekem csak kicsi highlightereim vannak ezért össze kell fognom hogy az egész ecsetre kerüljön termék. Kicsit talán puha és nehezebben viszi fel a highlightert, szóval néha kell 2 réteg, de használható.

draculina
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 22.

edi01

2017. augusztus 31.

Hat ez pont nem alapozo ecset. A cimke maszk es highlighter valamint bronzosito ecsetkent ajanlja.!!! Olcso de jobban jartam volna egy essencessel. Az a baja hogy nagyon tartastalan es az ecset elobb elferdul meg a szore osszekuszalodik mint hogy festeket vegyen fel..... megprobalok vele dolgozni de egy rendes alapozo ecsettel konnyebb felvinni a highlightert mint ezzel... es akkor alapozni hogy lehetne vele omg😂

edi01
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 31.

Babsszi

2017. április 11.

A legelső highlighteremhez vettem, de sajnos még ennyi pénzt se ér. Nem igen vitte fel a terméket a kivánt helyre, viszont lepergett összevissza az arcomra, aminek hála csillogtamvillogtam mindenhol pedig más ecsettel jól működnek a highlightereim szóval nem hiszem hogy azokkal vagy velem lenne a baj...

Babsszi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 11.

hnikolett

2017. április 10.

Alapozoecset???😂 Banom mar hogy nem olvastam rola.. nagyon mu, nemhogy alapozashoz nem jooo, meg highlighterhez is necces.. alig vesz fel termeket, amit felvesz azt se lehet szepen eloszlatni.. nem akarok 1*-ot adni, mert meg azert probalkozok, de nem fuzok hozza nagy remenyeket. Legalabb kezreesik😅

(Felreertes ne essen, eszembe nem jutna alapozashoz hasznalni, tudom hogy ez legyezoecset!)

Up.: na kicsit osszebaratkoztunk, kezdem szeretni highlighterhez. Freedom palettabol es lovely-t viszek fel vele, van hogy sokat vesz fel, de ezt meg lehet oldani. Mostanaba csak ezzel viszem fel, de majd hasonlitgatom massal, es jovok ujabb up-al😄

hnikolett
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 10.

Lilien012

2017. március 23.

Nagy bajom nincs vele. Ezek az ecsetek highlighterhez valók, nem gondolom olyan borzasztónak, de nem is a legjobb. Pont annyit ér, mint amennyiért adják.

Lilien012
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 23.

b0rzi

2017. március 10.

Ez nem egy legyezőszerű ecset? Mert a képen annak néz ki, és nekem olyan van, és azt highlighterre szokták használni. Arra pedig tökéletes. :)

b0rzi
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 10.

evelinee

2017. február 12.

Kuponnal, 360 ft-ért vettem, nem vártam sokat ennyi pénzért, de azért reméltem tudom használni bármihez. Tévedtem. Semmire nem jó ez az ecset. Alapozásra kész vicc, maszkok felviteléhez nem elég masszív, meg úgy általánosságban annyira hajlanak a szálak, hogy bronzosításhoz sem jó. Highlighthoz esetleg el tudom használni, bár alig veszi fel a termékeket. Hatalmas csalódás.

evelinee
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 12.

mautika

2017. január 19.

Szerintem borzalmas, nekem se highlighterhez, se pirosítóhoz nem jó:( tényleg szó szerint rá kell küzdeni a festéket, de amit felvesz semmire se elég...

mautika
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 19.