KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

For Your Beauty

Ár:   399 Ft   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Noah27, Módosítva: 2017. január 12.

Kiszerelés:
Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Ecsetek

Professzionális ecset szintetikus szálakkal.

Krémmánia Kedvencek a -től
evelinee

Korcsoport: < 18
2017. február 12.

Kuponnal, 360 ft-ért vettem, nem vártam sokat ennyi pénzért, de azért reméltem tudom használni bármihez. Tévedtem. Semmire nem jó ez az ecset. Alapozásra kész vicc, maszkok felviteléhez nem elég masszív, meg úgy általánosságban annyira hajlanak a szálak, hogy bronzosításhoz sem jó. Highlighthoz esetleg el tudom használni, bár alig veszi fel a termékeket. Hatalmas csalódás.

evelinee
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. február 12.

mautika

2017. január 19.

Szerintem borzalmas, nekem se highlighterhez, se pirosítóhoz nem jó:( tényleg szó szerint rá kell küzdeni a festéket, de amit felvesz semmire se elég...

mautika
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 19.

Noah27

2017. január 5.

Olcsó volt,szép volt,hát lekaptam a polcról.
Bár ne tettem volna...
Nem,hogy alapozóhoz nem tudom használni,a pirosítót se.
Össze kell fognom ahhoz,hogy valamennyi port felvegyen,nagyon "nyeklenek" a szálai össze vissza.
Annyi pozitívum,hogy ha az összefogás után szétengedem legyezőre,akkor szépen tudom felvinni vele a nagy nehezen ráküzdött akármit, valamint nagyon puhák a szálak,így szinte simogatja a bőrömet.

Noah27
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 5.

Olcsó volt,szép volt,hát lekaptam a polcról.
Bár ne tettem volna...
Nem,hogy alapozóhoz nem tudom használni,a pirosítót se.