KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

For Your Beauty

Ár:   399 Ft   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Noah27, Módosítva: 2017. január 12.

Kiszerelés:
Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Ecsetek

Professzionális ecset szintetikus szálakkal.

Babsszi

2017. április 11.

A legelső highlighteremhez vettem, de sajnos még ennyi pénzt se ér. Nem igen vitte fel a terméket a kivánt helyre, viszont lepergett összevissza az arcomra, aminek hála csillogtamvillogtam mindenhol pedig más ecsettel jól működnek a highlightereim szóval nem hiszem hogy azokkal vagy velem lenne a baj...

Babsszi
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 11.

hnikolett

2017. április 10.

Alapozoecset???😂 Banom mar hogy nem olvastam rola.. nagyon mu, nemhogy alapozashoz nem jooo, meg highlighterhez is necces.. alig vesz fel termeket, amit felvesz azt se lehet szepen eloszlatni.. nem akarok 1*-ot adni, mert meg azert probalkozok, de nem fuzok hozza nagy remenyeket. Legalabb kezreesik😅

(Felreertes ne essen, eszembe nem jutna alapozashoz hasznalni, tudom hogy ez legyezoecset!)

Up.: na kicsit osszebaratkoztunk, kezdem szeretni highlighterhez. Freedom palettabol es lovely-t viszek fel vele, van hogy sokat vesz fel, de ezt meg lehet oldani. Mostanaba csak ezzel viszem fel, de majd hasonlitgatom massal, es jovok ujabb up-al😄

hnikolett
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 10.

random

2017. április 6.

Én mindenképp highlighterecsetként akartam használni. Egyebként én a visszafogottabb fényt kedvelem.
Hátőőő...
Ha nagyon erősen fényes termékkel próbálkozom, akkor megkapom a hőn áhított hatást :D
A lovely paletta legsötétebb színét nagyon szépen felvesz és teríti. A legvilágosabbat nagyon építeni kell vele hogy látsszon, a középsőt nem lehet ezzel használni. Ugyanaz a márka irizáló pirosítója viszont szépen használható highlighterként ezzel.
Illetve amire nagyon jó, hintőport felvinni a homlokomra, hogy ne fényesedjen ki, és aszemüveg nyerge alá, hogy ne csússzon le.

random
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 6.

Hátőőő...

Lilien012

2017. március 23.

Nagy bajom nincs vele. Ezek az ecsetek highlighterhez valók, nem gondolom olyan borzasztónak, de nem is a legjobb. Pont annyit ér, mint amennyiért adják.

Lilien012
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 23.

b0rzi

2017. március 10.

Ez nem egy legyezőszerű ecset? Mert a képen annak néz ki, és nekem olyan van, és azt highlighterre szokták használni. Arra pedig tökéletes. :)

b0rzi
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 10.

evelinee

Korcsoport: < 18
2017. február 12.

Kuponnal, 360 ft-ért vettem, nem vártam sokat ennyi pénzért, de azért reméltem tudom használni bármihez. Tévedtem. Semmire nem jó ez az ecset. Alapozásra kész vicc, maszkok felviteléhez nem elég masszív, meg úgy általánosságban annyira hajlanak a szálak, hogy bronzosításhoz sem jó. Highlighthoz esetleg el tudom használni, bár alig veszi fel a termékeket. Hatalmas csalódás.

evelinee
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. február 12.

mautika

2017. január 19.

Szerintem borzalmas, nekem se highlighterhez, se pirosítóhoz nem jó:( tényleg szó szerint rá kell küzdeni a festéket, de amit felvesz semmire se elég...

mautika
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 19.

Noah27

2017. január 5.

Olcsó volt,szép volt,hát lekaptam a polcról.
Bár ne tettem volna...
Nem,hogy alapozóhoz nem tudom használni,a pirosítót se.
Össze kell fognom ahhoz,hogy valamennyi port felvegyen,nagyon "nyeklenek" a szálai össze vissza.
Annyi pozitívum,hogy ha az összefogás után szétengedem legyezőre,akkor szépen tudom felvinni vele a nagy nehezen ráküzdött akármit, valamint nagyon puhák a szálak,így szinte simogatja a bőrömet.

Noah27
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 5.

Olcsó volt,szép volt,hát lekaptam a polcról.
Bár ne tettem volna...
Nem,hogy alapozóhoz nem tudom használni,a pirosítót se.