For Your Beauty

Ár:   549 Ft   Kategória:   Szépítő eszközök
Kiszerelés:   2 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: janka.s, Módosítva: 2018. április 12.

Kiszerelés:   2 db
Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Szépítő eszközök

Hajfestő és szilikon ecset egy csomagban. A szilikon ecset segítségével pontosan és precízen vihető fel a hajfesték, a finom és flexibilis szilikon végnek köszönhetően.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

janka.s

2018. április 20.

Őszinte leszek, ezt csak azért töltöttem fel, hogy elmondjam, hogy az a rózsaszín szilikonlapátka a legjobb, leghigiénikusabb eszköz amit arcpakolások felvitelére valaha használtam! :-D
Gyorsan kellett amúgy hajfestő ecset, a R-ban pedig csak ez volt épp csomagban, fogalmam nem volt mire lehet amúgy jó hajfestésnél ez a rózsaszín izé. Aztán rájöttem, hogy mennyire jól alkalmazható erre. Nem kell kézzel belenyúlkálni a arcpakolásokba (no bacipara ezáltal), nem ragad rá felesleges anyag, minden csepp kinyerhető a dobozkákból/tubusokból ezzel és az arc minden szegletét tökéletesen le lehet mázolni vele. A meló végeztével langyos, szappanos vízzel elöblítem és kész. Tökéletesen tiszta lesz, nem ragad bele semmi, mint a szőr ecsetekbe. Szóval ha valakinek legközelebb hajfestő ecset kell és akar egy jól használható ráadást, ezt vegye! :-D

janka.s
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 20.