KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

For Your Beauty

Ár:   399 Ft   Kategória:   Szépítő eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: kisizé, Módosítva: 2016. október 28.

Kiszerelés:
Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Szépítő eszközök

Lehetővé teszi a biztonságos és precíz szemöldökformázást. Még a legfinomabb szálakat is eltávolítja. Rozsdamentes acélból készült, hipoallergén.

Többféle színben kapható

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Colette221

2018. június 2.

Nekem sem a színes van meg, hanem a "fémszínű". Évekig ezt használtam, de elvesztettem, így DM-est vettem helyette, de az nem volt olyan jó, mint ez, szóval ismét megvásároltam. Nagyon könnyű vele dolgozni, fájdalommentesen húzza ki a szálakat, precíz. 399 forintért ennél jobbat szerintem nem lehet kapni.

Colette221
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 2.

sztinke

2018. május 15.

Nekem nem színes van, de ugyanez a forma és szintén Rossmann-os. Baromi jó! Könnyű vele kiszedni a legapróbb szálakat is, nagyon kézre áll nekem.

sztinke
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 15.

Aprilla

2017. augusztus 27.

Az előttem levő hozzászólók tökéletesen leírták, hogy mit lehet ettől a terméktől várni. Engem egyébként nem zavar,hogy ilyen hegyes, sőt, szerintem azért használom ezt az előzőm helyett,mert ez élesebb és úgy érzem,hogy a tompábbal nehezebben vagy nem is lehet kiszedni bizonyos szálakat.

Aprilla
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 27.

LathatatlanOzike

2017. március 3.

Totálisan jó csipesz lenne, ha nem lenne ennyire hegyes, éles. Könnyen kiszedi a szálakat, de tényleg óvatosan kell vele bánni, nehogy felszúrjuk magunkat. :D

LathatatlanOzike
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 3.

TimyeK

2017. január 28.

Jól el lehet vele csípni vele a szálakat, eléggé erős és szépen ki lehet vele szedni a szemöldököt. De mint előttem írták, meg lehet vele sebezni a szemhéjat, ugyanis nagyon hegyes. Ezért vonok le egy csillagot, óvatosan kell vele eljárni, egyébként szeretem.

TimyeK
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 28.

kisizé

2016. október 23.

Elég éles, ha belecsíp az ember a bőrébe, akkor azt megérzi, hosszas szőrszál kicsípés próbálkozással sebeket is lehet okozni vele. De ennyi pénzért nem rossz, egyébként jól megragadja a szőrszálakat, akár csak rövidíteni is lehet vele a szálakat, pont az élessége miatt :)

kisizé
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 23.