KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

For Your Beauty

Ár:   499 Ft   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: xszemyx, Módosítva: 2015. május 30.

Kiszerelés:
Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Ecsetek

A pirosító ecset az ecsetfej ferdére vágott vége miatt különösen alkalmas a pirosító finom lépésekben történő felvitelére.

Linuxo

2018. július 11.

A legszörnyűségesebb ecset, amivel valaha is találkoztam, és én hülye a társát, a púder ecsetet is megvettem. Szörnyen szúrós szálakból áll, amik idővel el is kezdtek hullani. Kimosás után következik az igazi fekete leves, mert ez bizony büdösre szárad, minden egyes tisztítás után. Még az ebayből rendelt ecset szettem is ezerszer jobban is teljesít. Kidobtam mérgemben ezt is, és persze a márka púder ecsetét.

Linuxo
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 11.

amja

2017. december 1.

Elég rég óta használom, napi szinten. Az egyetlen pozitívuma, hogy (nekem) nem hullik a szőre, és nagyon tömött, pedig mostam többször. Egyébként nagyon kemények, szúrósak a szálai, nem kellemes érzés. Halványabb pirosítóknál jó, ahhoz elhasználom, de mondjuk egy élénk pirost nem lehet igazán szépen eldolgozni vele. Elhasználgatom, de biztos, hogy nem vennék megint ilyet.

amja
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 1.

Leonie

2017. július 18.

Hát nem valami szívmelengetőek a vélemények erről a termékről.Nekem személy szerint semmi bajom vele.Bár ez volt az első pirosító ecsetem,de még mindig bírja.

Leonie
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 18.

nsaranna

2017. március 20.

Fogalmam sincs milyen ecsetet vettek a többiek, de én teljesen meg vagyok vele elégedve. Az enyém fekete nyelű, puha sörtéjű, és egyáltalán nem hullik. Ezzel viszem fel a pirosítómat, bronzosítómat, de ha olyan kedvem van a szemem alá a púdert is ezzel kenem fel.

nsaranna
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 20.

Bettina13

2017. március 19.

A szálai szörnyen szúrósak, viszont szépen viszi fel a termékeket. Két hét után elkezdtek hullani a szálai, így nem tartott sokáig.

Bettina13
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 19.

Candy21

2017. március 5.

Hát ez valami borzasztó hullanak a szálai és nagyon büdös amikor kimostam még büdösebb lett azonnal ment a kukába.

Candy21
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 5.

Kleypas

2017. március 1.

Számomra tökéletes ez az ecset. Többször mostam, bár sose éreztem rajta kellemetlen illatot, illetve szőrhullás sem jelentkezett. Minden nap használom, szépen viszi fel a pirositót. Tapintása is kellemes, puha. Ennyi pénzért ez egy kitűnő minőségű ecset. Mindenkinek ajánlom. :)

Kleypas
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 1.

doraorsolya

2016. november 8.

Az itt szereplő negatív kommentekkel ellentétben én egy pozitívot szeretnék megosztani.
Nap mint nap használom ezt az ecsetet először mindig pirosító, majd bronzosító, utána pedig a kettő összemosása céljából. Egyetlen rossz szót nem tudok rá mondani, 500 forintért nem egy ilyen színvonalú ecsetre számítottam, mégis kiállja a próbát nap mint nap. Igen, ki is mostam, nem éreztem lószőr szagot.
Ajánlani tudom mindenkinek, de azért csodára nyilván ne számítsunk.

doraorsolya
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 8.

Ajánlani tudom mindenkinek, de azért csodára nyilván ne számítsunk.

scheierdia

2016. szeptember 24.

Egyeszer-kéteszer próbáltam használni, de nem nagyon jött be.

scheierdia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. szeptember 24.

Egyeszer-kéteszer próbáltam használni, de nem nagyon jött be.

rocksolya

2016. július 5.

Nagyon kényelmes használható. Tetszik! Szeretem.

rocksolya
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 5.

Nagyon kényelmes használható. Tetszik! Szeretem.