KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

For Your Beauty

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: gogtina, Módosítva: 2017. szeptember 1.

Kiszerelés:
Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Ecsetek

Kiváló minőségű és tartós ecset, pirosító és bronzosító eldolgozására.

Konszuelita

2018. május 19.

Nem rossz, de nekem jobban bevált ugyanez a márka púderecsete pirosításra, ez túl sok terméket vesz fel. Persze lehet vele ügyesen bánni. De egyébiránt fincsi puha. Inkább highlighterhez való.

Konszuelita
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 19.