KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

For Your Beauty

Ár:   1699 Ft   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wijen, Módosítva: 2015. november 10.

Kiszerelés:
Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Ecsetek

Professzionális alapozó ecset, kiváló minőségű műhajból.

• Folyékony smink felvitelére alkalmas.
  • Az újrafelhasználható tasak praktikus tárolást biztosít és védi az ecsetet.

dunaimano

2018. december 5.

Ez a második alapozó ecsetem, eddig jobban tetszik, mint az előző vásárlásom. Az ecset elég jó tömör, a szálak mégis puhák. Könnyen tisztítható. Az alapozót gyorsan és csíkmentesen el lehet vele dolgozni.

dunaimano
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 5.

Aadrii

2018. október 9.

Nagyon puha sörtéi vannak, és sok mosás mellett sem tapasztaltam, hogy hullana.

Aadrii
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 9.

Nagyon puha sörtéi vannak, és sok mosás mellett sem tapasztaltam, hogy hullana.

Rita0126

2018. augusztus 27.

Eddig szivacsot használtam alapozáshoz, így nincs összehasonlítási alapom. Nekem bevált, puha, nem lazák a szálak, nem csíkoz.

Rita0126
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 27.

Zsofii88

2018. március 25.

Már egy hete használom, nagyon nehezen vettem rá magam hogy megvegyem,mivel eddig kézzel vittem fel az alapozot amiota csak használok és az ingyen volt ,viszont annyi macera volt vele hogy utána mosogatni a kezemet mert tiszta alapozó.Szóval rávettem magam,ezt választottam összehasonlítási alapom nincs,nekem tök jo,szépen eltudom oszlatni ,picit csikoz de hamar szárad az alapozo és ha mégegyszer átmegyek rajta az ecsettel akkor szépen eltűnik. Szebb az eredmény ecsettel.:)

Zsofii88
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 25.

lcmllxm

Korcsoport: < 18
2018. március 23.

Jó minőségű, olcsó. Megéri megvenni :)

lcmllxm
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. március 23.

Jó minőségű, olcsó. Megéri megvenni :)

Makk Zsuzsó

2017. december 22.

Még csak mostanában kezdtem el ecseteket használni alapozáshoz és arra jutottam, hogy a laposak jobban kézre állnak, mint a kabuki típusúak. Ennek egy kicsit keményebb, merevebb a szőre, de ennek ellenére szépen, csíkozás nélkül be tudja dolgozni az alapozót, "második bőr" hatást lehet elérni. A mosást jól bírja, nem hullik, olcsó. Még szemezek a Pupa hasonló ecsetével, annak puhább a szőre. Míg nincs összehasonlítási alapom, ötös.

Makk Zsuzsó
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 22.

senskin

2017. augusztus 2.

Jó kis ecset ez. Bőven megéri. Az alapozómat amúgy is nehéz kimosni, Double Wear. Inkább gyakrabban váltok ecsetet, de méregdrágát nem akarok venni. :)

senskin
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 2.

Lina14

2017. június 28.

én eleve ARCMASZKHOZ kértem szülinapomra, ugyanis szivaccsal szebben dolgozom el a sminkem. arra teljesen jó, nem kell az üvegbe nyúlkálnom és nem megy a körmöm alá a maszk. mivel ezek a maszkok ragaszkodnak az ecsethez, érdemes 2-3 használat után kimosni az ecsetet, de ezt leszámítva erre a célra szuper!!

Lina14
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 28.

mizse

2017. május 3.

Alapozáshoz nem tudom használni, mert nagyon csíkos marad bárhogy kenem, viszont arcmaszk felvitelére jól használható, így nem veszett kárba.

mizse
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 3.

nagyrenii

2017. február 2.

Van olyan alapozóm, amit nem tudok vele dolgozni, akárhogy próbálom csíkos marad, egy másik alapozónál meg egyáltalán nem tapasztaltam ezt és nagyon szép lett a végeredmény. Szóval eléggé lutri, hogy melyik alapozóval tud jól együttműködni. Egyébként jó puha az ecset, a visszazárható csomagolás külön nagyon tetszik.

nagyrenii
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 2.