KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

For Your Beauty

Ár:   599 Ft   Kategória:   Szépítő eszközök
Kiszerelés:   2 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Lina14, Módosítva: 2018. február 9.

Kiszerelés:   2 db
Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Szépítő eszközök

2 db-os szemöldökformázó szett

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

RarityRose

2018. február 11.

Nagyon precízen lehet vele formázni a szemöldököt, imádtam használni. Viszont én többször nem veszem újra, mert megerősítti a szőrszálakat. Ezen kívűl igazábol semmi hátránya nincs. Ára kedvező. 700 ft 2 db ha jól emlekszem.

RarityRose
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 11.

Lina14

2018. január 21.

nagyon szepen le lehet vele szedni a bajszot, piheket, szembol nem vag semmit, csak ha az oldalara allitva, 45 fokos szogben tartjuk
sokaig lehet hasznalni, a 3 csomag amit vettem nagyon sokaig ki fog tartani

Lina14
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 21.

sokaig lehet hasznalni, a 3 csomag amit vettem nagyon sokaig ki fog tartani