For Your Beauty

Ár:   599 Ft   Kategória:   Szépítő eszközök
Kiszerelés:   2 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Lina14, Módosítva: 2018. február 9.

Kiszerelés:   2 db
Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Szépítő eszközök

2 db-os szemöldökformázó szett

umpalumpa

2018. december 29.

Hát én félek ettől a kis ártatlannak tűnő eszköztől :P Valószínűleg a gyakorlat hiánya miatt tartok a használatától, ha marad a rutinban, talán belejövök. Elsőre nagyon óvatosan az ujjaim majdnem pihés szőrein próbáltam ki, itt jól működött. A szemöldökszőreimet nehezebben vitte, mert azok erősen és csak felülről akartam vízszintesen igazítani. Éreztem, hogy kaparja a bőrömet és hamarabb lenyúznám vele, mint a szőrt. Na, végül is nem volt baj, sikerült, óvatosan csináltam. A célnak megfelelt. Azért nem csipesszel szedem a fenti szálakat, mert a természetes formát szeretném kicsit változtatni (egyenesíteni) és ha kiirtom és nem tetszik, mehetek a sóhivatalba szemöldökért. Szal marad ez egyelőre.

umpalumpa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 29.

Ad-Namah

2018. május 24.

Elég éles és vigyázni kell vele, de jól használható. Kb másfél éve vettem és nem ment el az éle.

Ad-Namah
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 24.

RarityRose

2018. február 11.

Nagyon precízen lehet vele formázni a szemöldököt, imádtam használni. Viszont én többször nem veszem újra, mert megerősítti a szőrszálakat. Ezen kívűl igazábol semmi hátránya nincs. Ára kedvező. 700 ft 2 db ha jól emlekszem.

RarityRose
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 11.

Lina14

2018. január 21.

nagyon szepen le lehet vele szedni a bajszot, piheket, szembol nem vag semmit, csak ha az oldalara allitva, 45 fokos szogben tartjuk
sokaig lehet hasznalni, a 3 csomag amit vettem nagyon sokaig ki fog tartani

Lina14
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 21.

sokaig lehet hasznalni, a 3 csomag amit vettem nagyon sokaig ki fog tartani