KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

For Your Beauty

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Szépítő eszközök
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Tvylvis, Módosítva: 2014. február 20.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Szépítő eszközök

Üvegből készült körömreszelő.

For Your Beauty Zafír Körömreszelő
Ár: 200 , Eladó: cincur
Állapot: új, bontatlan termék, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel Budapesten szinte bárhol megoldható, de szívesen postázom is! :)

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Linuxo

2017. augusztus 12.

Ez az üveg körömreszelő maga a megtestesült csoda!! Az összes többi reszelőmet elő sem vettem, mióta ez a kis drága az enyém. Csodálatosan teszi a dolgát. Hatékonyan, gyorsan lehet vele dolgozni. Tényleg sorja nélküli lesz a végeredmény. Mindenkinek nagyon ajánlom, hogy áldozzon rá, mert megéri a pénzét.

Linuxo
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 12.

jkrisztie2

2017. március 27.

Az összes papír és fém körömreszelőmet kidobtam, már csak ezt használom. A különbség óriási! Mindkét irányba lehet vele reszelni, nem bántja a körmöt, szépen, kíméletesen formáz, nagyon szép vele az eredmény. Igaz drága, de rendkívül tartós ez a körömreszelő. Kinézetre is elegáns, rózsaszín, fehér átmenetes, olyan nőcis :) Szép, egészséges, ápolt, sima körmök! Nagyon örülök, hogy rátaláltam! Érdemes tenni vele egy próbát, mindenkinek ajánlom!

jkrisztie2
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 27.

Mentafagyi

2017. március 27.

Olcsóbb reszelőkről váltottam erre, és azt kell mondjam, abszolút megérte. Finoman reszel, nem bántja a körmömet, szép sima felületet hagy maga után. Már majdnem 2 éve megvan, és ugyanolyan jó, mint mikor megvettem. Kedvenc lett.

Mentafagyi
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 27.

Lili2109

Korcsoport: < 18
2017. január 22.

Egy csoda, jól teszi a dolgát :)

Lili2109
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. január 22.

Egy csoda, jól teszi a dolgát :)

szzh01

2015. március 11.

Nagyon szuper reszelő, hihetetlenül jól reszel: finoman, egyenletesen szedi le a körmökről a felesleget, miközben egyáltalán nem tépi, a végeredmény sima, elvágólagos, sorja nélküli körömvég. Az eszköz formája kecses, kifinomult, finom színátmenetes rózsaszín vége van, emiatt nagyon kellemes érzés kézbe venni, már ettől nőnek érzem magam.

szzh01
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. március 11.

Csirip74

2014. augusztus 15.

Kemény körmöm van, önmagában nem elég nekem, túl lassan végeznék vele. Crystal-os xtreme reszelés után a körmeim élének és formájának finomítására használom. Kiválóan dolgozik és nem "szálkásítja" a körmöt.

Csirip74
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 15.

roni07

2014. július 30.

Nagyon szeretem ezt a reszelőt. Pár hónapja vettem és azóta nem is használom sem a fém, sem a papír reszelőket. Először kicsit furcsa volt, de 1-2 alkalom után hozzászoktam. Sokkal finomabb, hatékonyabb mint a fém reszelő, és tényleg simább utánna a felület. Örülök, hogy megvettem.

roni07
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. július 30.

malvina

2014. április 6.

Imádnivaló ez az üveg csoda! Olyan 1-2 évvel ezelőtt vettem meg, előtte Crystal nails-es üvegreszelőm volt kettő. Az első fél év alatt elkopott, a második viszont olyan durva recéjű volt, hogy mindig töredezett és szakadozott tőle a körmön. Ez viszont fantasztikus! Igaz, hogy több idő vele a munka, mint fémreszelővel, viszont nagyon jól formázható vele a köröm, nem töri a körmöket, hanem simább felületet hagy maga után.

malvina
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 6.

1999

2014. április 6.

Eddig bevált, bár nem vittem túlzásba a használatát. 1200 Ft-ot fizettem érte, és egyenlőre nem bántam meg. Nagyon szépen néz ki, és igazán jól mutat az ember kezében. Azt már a tokból kivéve észre vettem, hogy recézése eltér a fémreszelőkétől. A hatékonyságáról majd később írok.

update: Nagyon szeretem! Könnyen reszeli a körmeimet. Nem kell annyi időt a körmeim reszelgetésére szánnom, mint a fém reszelőknél. A tisztítása is egyszerű. Már most látom, hogy ez egy strapabíró darab. +1 csillag :)

1999
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. április 6.

Luca33

2014. február 25.

Most kaptam egyet ajándékba, már elsőre nagyon megtetszett. Elsősorban az anyaga miatt bűvölt el, régebben gondolkodtam már azon, hogy szerzek üveg reszelőt. Szépen és pontosan lehet vele dolgozni, valahogy simább, élesebb a felület, amit hátrahagy. Nekem eddig bevált, árát nem tudom, szóval 4 csillag.

Luca33
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 25.