KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

For Your Beauty

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Szépítő eszközök
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Tvylvis, Módosítva: 2014. február 20.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Szépítő eszközök

Üvegből készült körömreszelő.

im

2018. április 22.

Picit időigényesebb dolgozni, de sokkal szebben tudom ezzel formázni a körmeimet, mint a korábbi fémmel. Alapkellék.

im
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 22.

Linuxo

2017. augusztus 12.

Ez az üveg körömreszelő maga a megtestesült csoda!! Az összes többi reszelőmet elő sem vettem, mióta ez a kis drága az enyém. Csodálatosan teszi a dolgát. Hatékonyan, gyorsan lehet vele dolgozni. Tényleg sorja nélküli lesz a végeredmény. Mindenkinek nagyon ajánlom, hogy áldozzon rá, mert megéri a pénzét.

Linuxo
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 12.

jkrisztie2

2017. március 27.

Az összes papír és fém körömreszelőmet kidobtam, már csak ezt használom. A különbség óriási! Mindkét irányba lehet vele reszelni, nem bántja a körmöt, szépen, kíméletesen formáz, nagyon szép vele az eredmény. Igaz drága, de rendkívül tartós ez a körömreszelő. Kinézetre is elegáns, rózsaszín, fehér átmenetes, olyan nőcis :) Szép, egészséges, ápolt, sima körmök! Nagyon örülök, hogy rátaláltam! Érdemes tenni vele egy próbát, mindenkinek ajánlom!

jkrisztie2
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 27.

Mentafagyi

2017. március 27.

Olcsóbb reszelőkről váltottam erre, és azt kell mondjam, abszolút megérte. Finoman reszel, nem bántja a körmömet, szép sima felületet hagy maga után. Már majdnem 2 éve megvan, és ugyanolyan jó, mint mikor megvettem. Kedvenc lett.

Mentafagyi
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 27.

Lili2109

Korcsoport: < 18
2017. január 22.

Egy csoda, jól teszi a dolgát :)

Lili2109
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. január 22.

Egy csoda, jól teszi a dolgát :)

szzh01

2015. március 11.

Nagyon szuper reszelő, hihetetlenül jól reszel: finoman, egyenletesen szedi le a körmökről a felesleget, miközben egyáltalán nem tépi, a végeredmény sima, elvágólagos, sorja nélküli körömvég. Az eszköz formája kecses, kifinomult, finom színátmenetes rózsaszín vége van, emiatt nagyon kellemes érzés kézbe venni, már ettől nőnek érzem magam.

szzh01
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. március 11.

Csirip74

2014. augusztus 15.

Kemény körmöm van, önmagában nem elég nekem, túl lassan végeznék vele. Crystal-os xtreme reszelés után a körmeim élének és formájának finomítására használom. Kiválóan dolgozik és nem "szálkásítja" a körmöt.

Csirip74
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 15.

roni07

2014. július 30.

Nagyon szeretem ezt a reszelőt. Pár hónapja vettem és azóta nem is használom sem a fém, sem a papír reszelőket. Először kicsit furcsa volt, de 1-2 alkalom után hozzászoktam. Sokkal finomabb, hatékonyabb mint a fém reszelő, és tényleg simább utánna a felület. Örülök, hogy megvettem.

roni07
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. július 30.

malvina

2014. április 6.

Imádnivaló ez az üveg csoda! Olyan 1-2 évvel ezelőtt vettem meg, előtte Crystal nails-es üvegreszelőm volt kettő. Az első fél év alatt elkopott, a második viszont olyan durva recéjű volt, hogy mindig töredezett és szakadozott tőle a körmön. Ez viszont fantasztikus! Igaz, hogy több idő vele a munka, mint fémreszelővel, viszont nagyon jól formázható vele a köröm, nem töri a körmöket, hanem simább felületet hagy maga után.

malvina
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 6.

1999

2014. április 6.

Eddig bevált, bár nem vittem túlzásba a használatát. 1200 Ft-ot fizettem érte, és egyenlőre nem bántam meg. Nagyon szépen néz ki, és igazán jól mutat az ember kezében. Azt már a tokból kivéve észre vettem, hogy recézése eltér a fémreszelőkétől. A hatékonyságáról majd később írok.

update: Nagyon szeretem! Könnyen reszeli a körmeimet. Nem kell annyi időt a körmeim reszelgetésére szánnom, mint a fém reszelőknél. A tisztítása is egyszerű. Már most látom, hogy ez egy strapabíró darab. +1 csillag :)

1999
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. április 6.